TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Bilgisayar Haberleri » A101 Durmuyor! Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak!

A101 Durmuyor! Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak!

A101 Durmuyor! Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak!

İlk olarak BİM marketlerinde görmeye alıştığımız teknolojik cihazların satışları oldukça artmaya başladı. PlayStation, iPhone gibi cihazların satışlarından sonra A101 marketleri de ışıklı oyuncu ekipmanı satışına başlayacak!

A101 Şubat ayında da aynı ürünleri satışa çıkarmıştı ve neredeyse 2 saat içinde stoklarda bitmişti. 14 Haziran 2018 tarihinde A101 mağazalarında Pirhana’nın ışıklı ucuz mu ucuz oyuncu ekipmanı satışı gerçekleştirecek. Bu sefer acele edin deriz. Bu fiyata mağazalarda tükeniyor hemen.

Ülkemizde ışıklı ürünlere çok talep olmasıyla birlikte fiyat performans konusuna da önem verilmekte. BİM’den sonra da A101 teknoloji ürünlerine el attı diyebiliriz. Uzun zamandır pek piyasada göremediğimiz Piranha markasının oyuncu ekipmanları 14 Haziran 2018 itibariyle tüm mağazalarda sınırlı stoklarla satışa çıkacak. Fiyat konusuna gelecek olursak gerçekten çok ucuz diyebiliriz. Işıklı ürünleri sevenler için bire bir ürünler diyebiliriz.

A101 Durmuyor! Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak!

[ilgiliicerik icerik_id=”18655″]

Piranha’nın Gaming klavyesi ve Gaming mouse ürünleri A101’de satışa çıkıyor. Ayrıca ürünlerin detaylarını verelim isterseniz. En önemli donanımların başında gelen oyuncu klavyesi de ışıklı mışıklı bir ürün olmasıyla birlikte Türkçe karakter destekli 7 rengi içinde barındıran bu oyuncu klavyesinde de kumaş kablo tercih edilmiş durumda. Son olarak oyuncu faresi ise 2400 DPI 7D ayrıca oda ışıklı mışıklı bir ürün olmasıyla birlikte kumaş kablosu mevcut. Her üç üründe 2 yıl garantili.

Piranha Oyuncu Klavyesi: 27.95₺

Piranha Oyuncu Mouse: 24.95₺

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


ADATA’ya Computex 2019’da Ödül

Buğra Noyan

Koç Holding’ten Yeni Teknoloji Şirketi: KoçDigital

Buğra Noyan

Klavyede Hızlıların Adresi: OnParmak.org

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.