A101 Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak! - TeknoDiot.com

A101 Durmuyor! Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak!

Abone Ol 

İlk olarak BİM marketlerinde görmeye alıştığımız teknolojik cihazların satışları oldukça artmaya başladı. PlayStation, iPhone gibi cihazların satışlarından sonra A101 marketleri de ışıklı oyuncu ekipmanı satışına başlayacak!

A101 Şubat ayında da aynı ürünleri satışa çıkarmıştı ve neredeyse 2 saat içinde stoklarda bitmişti. 14 Haziran 2018 tarihinde A101 mağazalarında Pirhana’nın ışıklı ucuz mu ucuz oyuncu ekipmanı satışı gerçekleştirecek. Bu sefer acele edin deriz. Bu fiyata mağazalarda tükeniyor hemen.

Ülkemizde ışıklı ürünlere çok talep olmasıyla birlikte fiyat performans konusuna da önem verilmekte. BİM’den sonra da A101 teknoloji ürünlerine el attı diyebiliriz. Uzun zamandır pek piyasada göremediğimiz Piranha markasının oyuncu ekipmanları 14 Haziran 2018 itibariyle tüm mağazalarda sınırlı stoklarla satışa çıkacak. Fiyat konusuna gelecek olursak gerçekten çok ucuz diyebiliriz. Işıklı ürünleri sevenler için bire bir ürünler diyebiliriz.

A101 Durmuyor! Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak!

[ilgiliicerik icerik_id=”18655″]
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Piranha’nın Gaming klavyesi ve Gaming mouse ürünleri A101’de satışa çıkıyor. Ayrıca ürünlerin detaylarını verelim isterseniz. En önemli donanımların başında gelen oyuncu klavyesi de ışıklı mışıklı bir ürün olmasıyla birlikte Türkçe karakter destekli 7 rengi içinde barındıran bu oyuncu klavyesinde de kumaş kablo tercih edilmiş durumda. Son olarak oyuncu faresi ise 2400 DPI 7D ayrıca oda ışıklı mışıklı bir ürün olmasıyla birlikte kumaş kablosu mevcut. Her üç üründe 2 yıl garantili.

Piranha Oyuncu Klavyesi: 27.95₺

Piranha Oyuncu Mouse: 24.95₺

Göz atın:   Casper'ın Oyun Laptop Serisi Excalibur, 10. Nesil İşlemcilerle Yenileniyor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu