A101 Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak! - TeknoDiot.com

A101 Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak!

Abone Ol 

İlk olarak BİM marketlerinde görmeye alıştığımız teknolojik cihazların satışları oldukça artmaya başladı. PlayStation, iPhone gibi cihazların satışlarından sonra A101 marketleri de ışıklı oyuncu ekipmanı satışına başlayacak!

Ülkemizde ışıklı ürünlere çok talep olmasıyla birlikte fiyat performans konusuna da önem verilmekte. BİM’den sonra da A101 teknoloji ürünlerine el attı diyebiliriz. Uzun zamandır pek piyasada göremediğimiz Piranha markasının oyuncu ekipmanları 10 Ekim 2019 itibariyle tüm mağazalarda sınırlı stoklarla satışa çıkacak. Fiyat konusuna gelecek olursak gerçekten çok ucuz diyebiliriz. Işıklı ürünleri sevenler için bire bir ürünler diyebiliriz.

 

A101 Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak!

Piranha’nın Gaming kulaklığı, Gaming klavyesi ve Gaming mouse ürünleri A101’de satışa çıkıyor. Ayrıca ürünlerin detaylarını verelim isterseniz. Oyuncu kulaklığa bakacak olursak kumaş kablosu mevcut ve mikrofonlu olması avantaj sağlamakta. Son olarak kablo üzerinden tuşlar ile ses kontrolü yapabilmeniz mümkün. En önemli donanımların başında gelen oyuncu klavyesi de ışıklı mışıklı bir ürün olmasıyla birlikte Türkçe karakter destekli 7 rengi içinde barındıran bu oyuncu klavyesinde de kumaş kablo tercih edilmiş durumda. Son olarak oyuncu faresi ise 2400 DPI 7D ayrıca oda ışıklı mışıklı bir ürün olmasıyla birlikte kumaş kablosu mevcut. Her üç üründe 2 yıl garantili.

Piranha Oyuncu Klavyesi: 34.95₺

Piranha Oyuncu Mouse: 29.95 ₺

Piranha Oyuncu Kulaklığı: 49.95₺

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu