8. Nesil Intel Core vPro İşlemciler Duyuruldu - TeknoDiot.com

8. Nesil Intel Core vPro İşlemciler Duyuruldu

Abone Ol 

Intel , 5G stratejisini güncellemenin yanı sıra , 8. nesil Core vPro “Whiskey Lake” mobil işlemcilerini duyurdu.

takipçi satın al
takipçi satın al

CPU ve PCH ile çok çipli modüller olarak inşa edilen ve tek bir pakette oturan kalıplar, yeni Core vPro i7-8665U, Q3-2018’den orjinal i7-8665U ile aynı özelliklere sahip ancak vPro ilavesi ile birlikte AMT (etkin yönetim teknolojisi) ve TXT (güvenilir uygulama teknolojisi) gibi büyük özellikler ile geliyor.

Intel yeni 8. nesil Intel Core vPro’yu duyurdu. Yeni, 8. nesil Intel Core vPro işlemciler; daha iyi bir performans, uzun pil süresi, son derece hızlı Wi-Fi 6 ve Intel Hardware Shield sayesinde gömülü güvenlik özellikleri sunuyor.

Gelişmiş i7 işlemci denilebilir

Şimdi şirketlere yönelik yeni 8. nesil Intel Core vPro mobil cihazlar sayesinde, elektriğe bağlı değilken dahi performans kaybı yaşanmıyor. 3 yaşındaki bir PC ile karşılaştırıldığında, en son 8. nesil Intel Core vPro i7-8665U işlemci %65’e kadar daha hızlı genel performans ve 11 saate kadar pil ömrü sağlıyor.

8. Nesil Intel Core vPro İşlemciler Duyuruldu

Bu ileri özellikler, çalışanların şarj cihazlarını yanlarına almadan da çalışma günü boyunca üretken olmasını mümkün kılıyor. Intel, aygıt yazılımı saldırılarına karşı savunmaya destek olacak, sıradışı koruma sağlayan yeni Intel Hardware Shield teknolojisini sunuyor.

8. Nesil Intel Core vPro

OEM ana bilgisayarları Dell, HP, Lenovo ve Panasonic, kurumsal dizüstü bilgisayarlara, kendi başına yaklaşık 500 dolarlık fiyatla fiyatlandırılabilecek yeni yongayı temel alan son dokunuşlar veriyor. Intel vPro platformu, şirket bilgisayarları için sahip olduğumuz temel.

Çalışan verimliliğini arttırmak için sınıfının en iyisi bir performans, şirketleri korumaya yönelik gömülü güvenlik teknolojileri, işletim maliyetlerini düşürmek için uzaktan yönetilebilirlik ve işlem kesintilerini azaltmak için daha istikrarlı bir sistem sunuyor.

 

Göz atın:   Intel, 1 Milyar Dolarlık iPhone Modemlerinin Satışlarını Tamamladı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu