Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Epic Games Store’da 49 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.

Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Epic Games, her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. RiME  isimli oyunu ücretsiz veriyor.


Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 49 olan RiME oyunu Epic Games Store‘da tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. Ücretsiz olan RiME’ı nasıl alabileceğinizi bu haberimizde bahsettik.

Epic Mega Sale bazı oyunlardaki aşırı indirimli fiyatları ile şimdiden oyuncular arasında büyük ses getirdi. Epic Games Store kurulurken kullanıcılarına her iki haftada bir yeni bir ücretsiz oyun sözü vermişti. İndirim dönemi şerefine bu aralığı kısaltan Epic Games Store indirim dönemi süresince her hafta yeni bir ücretsiz oyunu kullanıcıları ile buluşturacak.

[sp-related style=”dark” id=”47901″] [sp-related style=”dark” id=”47768″]

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

RiME, Tequila Works tarafından geliştirilen bir macera – bulmaca oyunudur. Mayıs 2017’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One ve Kasım 2017’de Nintendo Switch için yayınlandı. Bir kaza geçirip hafızanızı kaybetmiş şekilde gizemli bir adaya düşüyorsunuz. Adada unutulan harabeleri ve etkileyici kıyıları keşfedeken, karşınıza çıkan tehlikelere karşı dikkatli olmanız gerekiyor

RiME oyununa nasıl sahip olabilirim?

Fortnite’ın yapımcı firmasının çıkarttığı Steam‘e rakip platformu Epic Games Store’da 31 TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direk bu bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşıyoruz.

Sonrasında ücretsiz yani “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınız zaman sizden Epic Games hesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa hemen hesap oluşturabilirsiniz. Epic Games Store masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu kütüphanenize ekledikten sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip, isterseniz PC’nize yükleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu