Tiktok Takipçi Satın Al

49 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam’de 49 TL değerindeki oyun GoG üzerinde kısa süreliğine tamamen ücretsiz sunuldu.

Steam üzerinde 49 TL fiyat etiketine sahip olan SOMA oyunu GoG üzerinde kısa süreliğine tamamen ücretsiz. Ayrıca SOMA oyunu Steam kış indirimlerinde de indirimde olduğunun altını çizelim. SOMA, Amnesia: The Dark Descent’ın yaratıcısı olan Frictional Games’in bilim kurgu korku oyunudur. Kimlik, bilinç ve insan olmanın ne anlama geldiği ile ilgili rahatsız edici bir hikaye. Radyo öldü, yemekler tükeniyor ve makineler onların insan olduğunu düşünmeye başladı.Sualtı tesisi PATHOS-II tahammül edilemez bir izolasyona maruz kaldı ve zor kararlar vermek zorunda kalacağız. Ne yapılabilir? Ne mantıklı? Savaşacak ne kaldı?


SOMA dünyasına girin ve okyanus dalgalarının derinliklerine gömülü korkularla yüzleşin. Kaosun arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için kilitli terminalleri ve gizli belgeleri araştırın. Kalan son sakinleri araştırın ve sonunda istasyonun kaderini şekillendirecek etkinliklere katılın.

Ancak dikkatli olun, her köşede tehlike gizlenir: bozulmuş insanlar, bükülmüş yaratıklar, çılgın robotlar ve hatta yenilmez omnipresent A.I. Her biriyle nasıl başa çıkacağınızı bulmanız gerekecek. Sadece geri dönüşün olmadığını unutmayın, ya düşmanlarınızı atarsınız ya da kaçmaya hazır olun.

49 TL Değerindeki SOMA Ücretsiz!

49 TL’ye satılan SOMA’ya nasıl sahip olabilirsiniz? Bu sorunun cevabı çok basit hemen anlatalım. Eğer önceden GoG hesabınız varsa giriş yapın eğer üyeliğiniz yoksa buradan GoG.com’a üye olmanız gerekiyor. Hemen ardından buradan “GET FOR FREE seçeneğine tıklayınız. Sonrasında ise GOG kütüphanenize ücretsiz olarak eklenecektir. Kütüphaneye eklediğiniz oyunu indirebilmek içinse, GoG uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra, GoG hesabınız ile tekrar giriş yaparak SOMA oyununu indirmeye başlayabilirsiniz. Keyifli Oyunlar!

49 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

SOMA Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows Vista
  • İşlemci: Core i3 / AMD A6 2.4Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 / AMD Radeon HD 5750. OpenGL 3.3
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
  • İşlemci: Core i5 / AMD FX 2.4Ghz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 480 / AMD Radeon HD 5970. OpenGL 3.3
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu