369 TL’lik Oyun: Red Dead Redemption 2

Geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemption 2, ön siparişe açılmıştı. Açıldı açılmasına ancak fiyatı gerçekten dudak uçuklatan cinsten. Red Dead Redemption 2 tam 269 TL’lik fiyat etiketine sahip. Gelin detaylara bakalım.

Rockstar Games‘in yayıncılığını üstlendiği Red Dead Redemption 2 oyunu çıkışını 26 Ekim 2018 tarihinde yapacak. Ancak oyun hakkından en çok konuşulan şey ise tabii ki fiyatı. Oyun PlayStation Store ve Xbox Games Store üzerinde 369 TL’ye satılacak. Oyunun 3 farklı sürümü bulunuyor.

Bunlar, Red Dead Redemption 2 Standard Edition, Red Dead Redemption 2 Special Edition ve Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition olarak çıkış yapacak. Tabii paketler yükseldikçe otomatikmen fiyatları da yükselmekte. işite fiyat listesi;

369 TL'lik Oyun: Red Dead Redemption 2 Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”16837″]

Red Dead Redemption 2 Paket Fiyatları

  • Red Dead Redemption 2 Standard Edition: 369,00 TL
  • Red Dead Redemption 2 Special Edition: 449,00 TL
  • Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition: 499,00 TL

Red Dead Redemption 2′nin PlayStation Store sayfasına buradan, Xbox Games Store sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz. Red Dead Redemption 2 oyunu ortalama 80 dolar ve gerçekten büyük bir miktar. Red Dead Redemption 2 oyunu ABD’de 60 dolara satılmakta. Son olarak Red Dead Redemption 2 oyunu Asya ülkelerinin bazılarında ise 60 doların altında bir fiyata sahip. Haberimizi bitirmeden bir haber de PlayStation Türkiye PSN Reklam Sorumlusu görevini üstlenen Duygu Yıldırım, üçüncü parti geliştiricilerin kendi oyunlarının fiyatını belirlerken PS Store Londra ile iletişime geçerek belirlediğini açıkladı.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı