Tiktok Takipçi Satın Al

270 TL Olan The Sims 4 Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

Eğer sizde bir  The Sims hayranıysanız bu haberimiz size göre olabilir. 270 TL değerindeki  The Sims 4 oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu.

2 Eylül 2014 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Windows, Mac OS X platformlarında oynanabilir durumda olan The Sims 4 ücretsiz oldu.


Gerçek hayatta yapmak istediğiniz hemen hemen her şeyi yapmanızı sağlayan bir oyun serisi olan The Sims‘in dördüncü oyunu The Sims 4 şimdi kısa süreliğine ücretsiz olarak oynamak isteyen oyuncularla buluştu. Oyunun en büyük avantajı, yalnızca erkekler değil kadınlar tarafından da takip edilmesi olarak gösterilebilir.

Sim’lerinizin kendine has görünüşlerine ve benzersiz karakterlerine karar verirken yaratıcılığınızı kullanın. Onların kıyafetlerini seçin, saç modellerine karar verin ve kişiliklerini belirleyin. Oda bazlı yepyeni İnşa Moduyla favori dizaynları ve dekorları seçerek Sim’lerinize kusursuz evleri kolayca inşa edin.

Sim’lerinizin ilişkilerini güçlendirin, yeni kariyer hedefleri peşinde koşun ve onların yaşamlarındaki zengin ve keyifli anları şekillendirin. Kendine has ortamlara sahip çok güzel dünyaları gezin, mekanlara gidip ilgi çekici diğer Sim’lerle tanışabileceğiniz mahallelerde dolaşın. Güçlü ve özgürsünüz; eğlenin, hayatla oynayın! SeasonsDine OutOutdoor Retreat ve Spa Day gibi birçok ek paket ile oynanış saatini uzatan ve zenginleştiren Electronic Arts, oyunun temel halini kısa süreliğine ücretsiz hale getirdi.

270 TL Olan The Sims 4 Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

The Sims 4 ücretsiz nasıl sahip olunur?

İlk öncelikle oyun EA’nın kendine has oyun platformu olan Origin’de ücretsiz olduğunu söyleyelim. Origin kütüphanenize eklemek için ilk olarak Origin sayfasına buradan gidebilirsiniz. Hemen ardından The Sims 4 ekranında Get it Now (Şimdi Al) butonuna tıklayarak oyunun satın alma sayfasına geldikten sonra Get it Free (Ücretsiz olarak al) butonuna tıklayın.

Sonrasında ekrana gelen Get it Free (Ücretsiz olarak al) butonuna tıklayın. Ok işaretine tıklayarak oyunu bir başkasına hediye de edebilirsiniz. Son adım olarak da  View in Library (Kütüphanede görüntüle) seçeneğiyle karşılacaksınız. Buraya tıklayarak oyunu Origin üzerinden indirebilirsiniz.

Son olarak The Sims 4 oyunu Origin platformunda 28 Mayıs 2019 tarihine kadar ücretsiz olacaktır. Oyun, çok büyük bir sistem gereksinimi ihtiyacı duymuyor. Şu sistemlere sahip olduğunuz taktirde oyunu rahat bir şekilde oynayabilirsiniz:

The Sims 4 sistem gereksinimleri

Önerilen

İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8 veya 8.1/10
İşlemci: Intel Core i5 ya da üstü / AMD Athlon X4 ya da üstü
RAM: 2 GB RAM
Depolama Alanı: 9 GB oyun için ve güncelleme – kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var.
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 ya da üstü

Minimum

İşletim Sistemi: Windows XP – SP3 ve üstü
İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ ya da üstü
RAM: 2 GB RAM
Depolama Alanı: 9 GB oyun için ve güncelleme – kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var.
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 ya da üstü, ATI Radeon X1300 ya da üstü, Intel GMA X4500 üstü

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu