Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Epic Games Store’da 32 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.

Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Epic Games, her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. Kingdom: New Lands isimli oyunu ücretsiz veriyor.

Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 24 TL olan Kingdom: New Lands oyunu Epic Games Store‘da tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. Ücretsiz olan Kingdom: New Lands’ı nasıl alabileceğinizi bu haberimizde bahsettik. Kingdom: New Lands oyunu 9 Ağustos 2016 tarihine kadar ücretsiz olacak!


Epic Mega Sale bazı oyunlardaki aşırı indirimli fiyatları ile şimdiden oyuncular arasında büyük ses getirdi. Epic Games Store kurulurken kullanıcılarına her iki haftada bir yeni bir ücretsiz oyun sözü vermişti. İndirim dönemi şerefine bu aralığı kısaltan Epic Games Store indirim dönemi süresince her hafta yeni bir ücretsiz oyunu kullanıcıları ile buluşturacak.

Kingdom: New Lands oyunu

Cesur olun, hükümdar olun ve acı sona  kavuşun, bu Yeni Toprakların sizi fethetmesine izin verin.

Kingdom, modern retro estetik ve ortam müziği ile minimalist bir mikro strateji oyunudur. Oyuncular, krallığını dünyayı keşfederek, sadık konular ele alarak ve gece açgözlülüğü saldırılarına karşı savunarak krallıklarını hiçbir şeyden korumak için mücadele eden bir hükümdarın kontrolünü ele geçirirler.

Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Kingdom: New Lands oyununa nasıl sahip olabilirim?

Fortnite’ın yapımcı firmasının çıkarttığı Steam‘e rakip platformu Epic Games Store’da 24  TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direk bu bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşıyoruz.

Sonrasında ücretsiz yani “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınız zaman sizden Epic Gameshesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa hemen hesap oluşturabilirsiniz. Epic Games Store masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu kütüphanenize ekledikten sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip, isterseniz PC’nize yükleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu