TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Yazılım Haberleri » 24 Saat Sürecek Yazılım Geliştirme Maratonu İçin Geri Sayım Başladı

24 Saat Sürecek Yazılım Geliştirme Maratonu İçin Geri Sayım Başladı

24 Saat Sürecek Yazılım Geliştirme Maratonu İçin Geri Sayım Başladı

24 saat sürecek yazılım geliştirme maratonu için geri sayım başladı. Mart ayı içerisinde başlayacak olan Hackathon’da bir çok yazılımcı bir birleriyle yarışacak!

22-23 Mart 2019 tarihleri arasında Gaziantep Üniversitesi bünyesinde TargeT Teknoloji Transfer Ofisi Ev Sahipliğinde, HERE, Amazon ve THY Sponsorluğunda Here & Locial Hackathon isimli hayatı kolaylaştıracak dijital teknolojiler oluşturmayı  teşvik etmek amacıyla 24 saat boyunca sürecek yazılım geliştirme maratonu gerçekleşecektir.

Mobilite, Akıllı Şehirler ve Harita deneyimlerinin oyunlaştırılması temalarında geliştirilecek Web ve Mobil uygulamaların yer alacağı Hackathon’da katılımcılar Amazon, THY ve HERE tarafından sunulacak servisler ve veri setlerinin yanı sıra , farklı sektörlerden API sağlayıcı paydaşların servislerini de kullanabilecekler.

24 Saat Sürecek Yazılım Geliştirme Maratonu İçin Geri Sayım Başladı

Hackathon’da birinciye 10.000 TL, ikinciye 7000 TL, üçüncüye 3000 TL ödül verilecektir. Bu ödüllere ek olarak 1 yıllık inkübasyon ve yatırımcı sunumu ve ticarileştirme imkanı tanınacaktır. Etkinlik öncesindeki Teknoloji Zirvesinde, Türk Havayolları’ndan Mehmet Emin Sandıklı, Anadolu Sigorta’dan İlker Demircioğlu, Cimri.com’dan Yağmur Kent, HERE’dan Semra Memiş, Amazon Web Servisleri’nden Uğur Osmanlıoğlu, Softtech’den Oğuzhan Çolak’ın sunumları ve eğitimleri de yer alacak.  Etkinlik süresince katılımcıların yemek, içecek ve barınma gibi çeşitli ihtiyaçları organizasyon bünyesinde sağlanacaktır.  Etkinliğin başvuru adresi: locial.hackathlon.org

  • Program Adı: Here & Locial Hackathon 
  • Yer: Gaziantep Üniversitesi Kültür Kafe
  • Tarih: 22 -23 Mart 2019 (24 saat sürecek etkinlik)
  • Başlangıç Saati: 11:00

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Apple 25 Mart Tarihinde Yeni Ürünler Tanıtacak!

Buğra Noyan

Android Oreo Güncellemesi Alacak LG Modelleri

Buğra Noyan

Gaziantep’te Başlayan Kodlama Eğitimi ile Geleceğin Dijital Uzmanları Yetişiyor

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.