Tiktok Takipçi Satın Al

2024 VCT Champions Tour Başlıyor!

Valorant esporunun en prestijli turnuvası olan VCT Champions Tour, 20 Şubat’ta başlıyor. Bu turnuva, EMEA bölgesini kapsayarak Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan en iyi oyuncuları ve takımları bir araya getiriyor. Türkiye’yi temsil edecek olan BBL ve FUT takımları, geçen yılki başarılarını bu yıl da devam ettirmek ve turnuvada iddialı bir performans sergilemek istiyorlar.

FUT takımı, geçtiğimiz yılki VCT EMEA’yı başarıyla tamamladıktan sonra, bu yıl da başarılarını katlamak için cNed’in takıma katılmasıyla kadrosunu güçlendirdi. Masters Madrid’e doğrudan katılma hedefiyle turnuvaya büyük bir özgüvenle gidiyorlar. Diğer yandan BBL takımı, gençleşen kadrosuyla dinamik bir yapıya sahip ve geçtiğimiz yıl izleyici rekorları kırmıştı. Bu yıl da Masters Madrid’e gitmeyi ve adından söz ettirmeyi hedefliyorlar.


VCT Kickoff, 20 Şubat’ta başlayacak ve 3 Mart’a kadar devam edecek. İki Türk takımı da İspanya’nın başkenti Madrid’de düzenlenecek olan Masters Madrid’e doğrudan katılma şansı için mücadele edecekler. Turnuva, Berlin Riot Games Arena’dan Türkçe, Fransızca, İngilizce ve İspanyolca olarak yayınlanacak.

Bu turnuvanın sonunda ise tüm sezonun taçlandırılacağı Valorant Champions 2024 düzenlenecek. EMEA bölgesinden dört takımın katılacağı bu turnuvada, umarız ki en az bir Türk takımı da yer alır. Türkiye’yi temsil edecek olan BBL ve FUT takımlarına başarılar diliyoruz. Bu turnuva, Valorant esporunun uluslararası arenadaki varlığını daha da güçlendirecek ve Türk oyuncularının yeteneklerini dünya çapında sergileme fırsatı sağlayacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu