Tiktok Takipçi Satın Al

2022 WordPress Tema Satın Alma Siteleri

Wordpress temaları 2022 için en güvenilir ve popüler temaları müşterilene güvenle sunan Wp Mağaza, kesintisiz ve 7/24 hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerini en iyi wordpress temaları 2022 ile buluşturmaya devam eden Wp Mağaza ekibi, Türkiye’de yeni bir girişim başlatarak en güncel temaları ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Kısaca Wordpress Nedir?

Wordpress kolay bir yapıda sürükle bırak şeklinde site yapmanıza olanak sağlayan açık kaynak kodlu ücretsiz bir yazılımdır. Standart kullanıcılar için de isim.wordpress.com uzantısı aracılığıyla alan adı veriyor. Fakat ilerleyen zamanlarda kendi sitenize tamamen profesyonel bir form kazandırmak adına kendi alan adınızı alabiliyorsunuz. Tüm bunların yanında Wordpress, hiçbir programlama bilgisine gerek duymaz. Bu yönüyle de hayli işlevseldir. Yani Wordpress’i her detayıyla kullanabilmek için asla kodlama bilmek zorunda değilsiniz.


Wordpress’in kendi yapısı, her daim beklentiyi karşılayan özel bir sistemdir. Sürekli geliştirilir ve değiştirilir, bunun sonucunda da en iyi haliyle güncel kalır. Durmaksızın geliştirilen bir sistem olması, zengin eklenti içerikleri barındırmasıyla birlikte amacına uygun şekilde kullanıldığında arama motoru optimizasyonu tarafından da kuvvetli görünen bir yapı haline gelir. Wordpress dendiği an açık kaynaklı kodu olan yazılımın varlığını doğrudan anlayabilirsiniz.

Bununla birlikte Wordpress, internette iken kullanıcıya birçok farklı özgürlük de sağlar. Tüm gereksinimlere cevap veren eklenti çeşitleri; site içerisinde SEO sistemi ayarları yapılarak, güvenlik duvarını geliştirecek kadar geniş bir skalada sunulur. Bu sistem sayesinde blog sitesi, haber sitesi, kurumsal şirket sitesi, pazaryeri sitesi, forum sitesi, oyun sitesi gibi birçok site oluşturulabilir.

Wordpress’in kendi bünyesinde yer verdiği tema ve eklenti bölümleri ile birden fazla özelliğe ulaşmanız mümkündür. Fakat isterseniz kimsede bulunmayan, tamamen kendine özgü temalar da edinebilirsiniz. Wordpress tabanlı sitenizi dilediğiniz zaman özgünleştirebilmiş olursunuz. Bunun için WP Mağaza vasıtasıyla birçok temayı inceleyebilir, bu temaları sitenize entegre edebilirsiniz.

Wordpress her zaman için güçlü bir kişisel yayın platformu olarak kalacaktır. Günden güne gelişmeye devam eden tasarımıyla zaten bu durumu en iyi şekilde belli ediyor. Özgür şekilde dağıtımı gerçekleştirilen standart, hafif, hızlı ve kişisel yönlü ayarları ile baştan sona istenen fonksiyonlara göre değiştirilen çekirdeğiyle harika bir yayın platformu sağlar.

2022 WordPress Tema Satın Alma Siteleri

Wp Mağaza ile WordPress Teması Satın Al

En sık tercih edilen Wordpress teması satın alma yöntemi WP Mağaza üzerinden tamamen güvenilir bir şekilde Wordpress teması almaktır. Satın alma adımları ise şu şekildedir:

  • Beğendiğiniz temayı site üzerinden bulup üzerine tıklayın.
  • Emin olmak adına canlı demoyu incele yazan kısımdan temayı bir süre boyunca deneyin. Çünkü herhangi bir temayı hiç deneme yapmadan satın alırsanız bazı özelliklerini beğenmemeniz halinde sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle denemenizde yarar var.
  • Sonrasında ise ürünü sepetinize atarak satın alma adımlarını tamamlayabilirsiniz.

WP Mağaza’da yer alan Wordpress temalarının her biri GPL orijinal lisansına sahiptir. Ürünler, resmi web sitelerinde yer alan satıcı teklifleri ile tamamen aynıdır. Buradan alacağınız temaların her birini ömür boyunca ücretsiz biçimde güncelleyebilirsiniz. Sınırsız alan adında kullanabilir, ücretsiz kurulum desteğinden faydalanabilirsiniz.

Aynı zamanda ücretli olan eklentiler de mevcuttur. Dilerseniz temanın Türkçe çevirisini de sepete ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra SMPT ve Mail ayarı da alabilirsiniz. Hız optimizasyonu, Wordpress kurulumu gibi eklentiler de ücretli şekilde sunulmaktadır. Tüm bu ücretli eklentileri alırsanız sitenizin daha da stabil şekilde çalışmayı sürdürdüğünü görürsünüz.

En İyi Wordpress Temaları 2022

Wp Mağaza yeni yıla girerken en iyi wordpress temaları günümüzde birçok çeşitte Wordpress teması olduğunu görebiliyoruz. Bu temalar arasında en çok dikkat çekeni ve son derece işlevsel olanı ise Wordpress Woocommerce temaları oluyor. Bu çok amaçlı temalar sayesinde web siteniz olduğundan daha hızlı hale geliyor ve mükemmel bir görünüme sahip olmasıyla daha çok ziyaretçi çekmeye başlıyor. Premium tabanlı olan woocommerce temalar, tamamen üstün güvenlik alt yapısı ile gelir.

Bu şekilde sitenizin daha güvenli kalmasını sağlar. Mobil uygulaması ise tamamen ücretsizdir. Aynı zamanda her hafta ücretsiz güncellemeler alır. Bu ücretsiz güncelleme eklentileri sayesinde web siteniz daha hızlı çalışır ve güncelliğini herhangi bir şekilde yitirmemiş olur. WP Mağaza kalitesiyle dilediğiniz zaman woocommerce temalarından satın alabilirsiniz. Üstelik satın alma işlemleri çok kısa sürdüğü için temanıza anında sahip olabilirsiniz ve satın aldığınız ürünleri otomatik olarak indirebilirsiniz. Wp Mağaza PayTR alt yapısına sahip olduğu için güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu