Tiktok Takipçi Satın Al

2020’de OPPO’nun Üst Orta Sınıf Telefonlarında 5G Olacak!

OPPO bu yıl 5G grubuna katılacak. Şirket zaten bu yeni nesil ağ desteğiyle birlikte gelen OPPO Reno 5G modeline sahip. OPPO, 2020’deki üst orta sınıf ve amiral gemisi akıllı telefonlarının çoğuna 5G eklemek istediğinde, bu listenin genişleyeceği tahmin ediliyor.

OPPO’nun 5G uzmanı Shen Jia, OPPO’nun 421 $ fiyat etiketi üzerindeki tüm ürünlerde 5G’ye destek katacağı bir etkinlikte yakın zamanda ortaya çıktı. Ayrıca OPPO’nun, ArGe’ye 10 milyar yuanlık bir bütçe hazırladığını ve bunun da 5G ürünlerinin geliştirilmesine büyük bir miktar yatırım yapılacağını ekledi. Şirket, yeni nesil teknolojilerle birleştirerek ve 5G HD görüntülü görüşme, bulut oyun, süper hızlı 5G indirme vb. alanlarda uygulayarak 5G’nin gerçek potansiyelini keşfetmeyi hedefliyor.


2020'de OPPO'nun Üst Orta Sınıf Telefonlarında 5G Olacak!

Bu aslında çok şaşırtıcı değil. 5G, Çin için son derece önemlidir ve küresel 5G akıllı telefon satışlarının %70’inden fazlasının Çin pazarından geleceği söyleniyor. Her büyük üretici bu yeni teknolojiden yararlanmak istiyor ve OPPO büyük olasılıkla geride kalmak istemiyor. Vivo’da bile uygun fiyatlı iQOO Pro 5G’den üst seviye NEX 3 5G’ye kadar piyasada 5G akıllı telefonlar bulunmaktadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu