Tiktok Takipçi Satın Al

2020’de Çıkacak iPhone Modelleri iPhone 4’e Benzer Tasarıma Sahip Olacak

Yeni iPhone’lar ne kadar iyi olursa olsun, artık heyecan verici bir akıllı telefon değil. Tabii ki, eğer bir iOS cihazınız varsa, bu açık bir seçimdir.

Eski tasarımlı iPhone 4 modelleri geri mi geliyor? Aynı tasarımı tekrar kullanma döngüsü 2020 iPhone programında değişmek üzere.


Apple analisti Ming-Chi Kuo, yeni 2020 iPhone’un tasarımının iPhone 4’e benzeyeceğini söylüyor, ki bu şaşırtıcı. Tabii ki aynı olmayacak, ancak bazı tasarım öğeleri iPhone 4’ten ilham alabilir.

Özellikle, 2020 iPhone’larındaki metal çerçevenin (iPhone 4’e benzer) yeniden işlendiğine dikkat çekiyor. Bu iyi bir şey olabilir veya her şeyi mahvedebilir, bunu görmemiz gerekecek.

Ancak, üretim çerçevesinin yeni çerçeveden dolayı artabileceği konusunda uyarıyor. Yaklaşan (planlanan) cihaz için fiyatlandırmanın nasıl çalıştığından emin olmayabiliriz, ancak bunun en pahalı seçenek olarak sonuçlanmayacağını umarız.

2020'de Çıkacak iPhone Modelleri iPhone 4'e Benzer Tasarıma Sahip Olacak

Tabii ki, 2020 yılında yeni iPhone satış noktası tasarım dili olacaktır. Ancak, akıllı telefon pazarı süper rekabetçi hale geldiğinden fiyat da bir etken olacak.

Yaklaşan iPhone‘lar hakkında resmi bilgi yok. Ayrıca, adı hakkında emin olamayabiliriz, ancak büyük bir adım alan bir ‘iPhone 11S’ veya ‘iPhone 12’ olabilir. Bu yüzden, resmi bilgilerin analistin öngördüğü şey hakkında daha fazla araştırma yapmasını beklememiz gerekecek.

Gelecek yıl gelecek yeni iPhone’lar hakkında ne düşünüyorsunuz? Büyük bir tasarım revizyonu mu tercih edersiniz? Eğer evet ise, fiyat sizin için belirleyici bir faktör olacak mı?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu