Tiktok Takipçi Satın Al

2020 Yılında Yeni POCO Akıllı Telefon Modeli Tanıtılacak

Ağustos 2018’de Xiaomi‘nin POCO isminde alt markasının varlığını ortaya koydu ve yakında yeni bir akıllı telefonun sızıntıları ortaya çıkmaya başladı.

Şu anda piyasada yer alan akıllı telefon POCO F1 olarak piyasaya sürüldü ve çılgın fiyat-performans önerisi nedeniyle çok satan telefonlar arasında idi.


Qualcomm’un en yeni ve en büyük amiral gemisi işlemcisi veya sıvı soğutma gibi fiyat segmentinde duyulmamış bazı özellikleri paketledi. Xiaomi alt markası, ‘Do the Math’ gibi kampanyalar nedeniyle pazarda büyük ilgi gördü.

Şimdi, bir yanıt olarak, Alvin 2020 yılında kullanıcıların POCO’dan daha fazlasını duyacağını söyledi ve bu da gelecek yıl yeni POCO akıllı telefonlarını göreceğimizi doğruladı. Alvin, POCO F2’nin 2020’de piyasaya sürüleceğini ancak hangi ayda henüz bilmediğimizi ima etti. Önümüzdeki aylarda şirketin lansman hakkında daha fazla bilgi vermesini umuyoruz.

Yeni POCO akıllı telefon geliyor

POCO F1‘in piyasaya sürülmesinden bu yana bir yıldan fazla oldu ve insanlar halefini bekliyorlar. Geçmişte bir sonraki POCO cihazı ile ilgili çok sayıda spekülasyon yapıldı, bazı raporlar Xiaomi’nin Jai Mani’nin POCO ile yollarını ayırmasından sonra POCO alt markasını öldürebileceğini iddia ederken, bazıları Redmi K20 serisinin Hindistan POCO F2 serisi. Kaynaklarımız bile Xiaomi’nin bir noktada Redmi K20 ve Redmi K20 Pro’yu sırasıyla POCO F2 Lite ve POCO F2 olarak getirmeyi değerlendirdiğini söyledi.

POCO hayranları son birkaç aydır yeni akıllı telefonun piyasaya sürülmesini istiyorlar, ancak Xiaomi ve POCO sözcüsü birkaç örnek dışında gerçekten gizli kaldılar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu