2019 Yılı İnternet Fiyatları Cep Yakacak

2019’da İnternet Fiyatları Cep Yakacak

Abone Ol 

Bildiğiniz üzere Türkiye’de 23 yıllık internet geçmişinden sonra AKK’nin kalkacağı bu son günlerde yeni yılda internet kullanıcılarını kötü zamanlar bekliyor olabilir.

İnternet fiyatları, AKK’nin kalkması ile birlikte 2019 yılında adeta uçacak. Çünkü Türk Telekom, diğer internet servis sağlayıcılarına kiraladığı hatlara tam yüde 66 zam yapacak. Bu zam biz kullanıcılara da yansıyacak.

[sp-related style=”dark” id=”33300″]

2019'da İnternet Fiyatları Cep Yakacak

BTK, 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren AKK’nin kalkacağını açıklamıştı. Ancak bu açıklamanın ardından internet paketlerindeki fiyatlar inanılmaz derecede zamlanmıştı. Hatta bazı internet servis sağlayıcıları fiyatı uygun tutmak için 2019 yılında bile 4 mbit internet hızı sunmayı planlıyor. Yaşanan bu olaylar yetmezmiş gibi bugün de internet fiyatları için bir kötü haber daha geldi.

[sp-related style=”dark” id=”33464″]
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

2019 yılında tam yüzde 66 oranında zam yapacağını açıkladı. Yapılacak olan bu yüzde 66’lık zam kullanıcıları sarsabilir. k. Umarız bu zam kararı BTK’dan geri döner ve 2019 yılında yüksek hızda internet kullanmak bir lüks olmaz. Bize göre yüksek hız lükse girecek gibi görünüyor.

Göz atın:   Enes Batur'un Hayal Mi Gerçek Mi Filminin İlk Fragmanı!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu