Tiktok Takipçi Satın Al

2018 Türkiye Büyük Finaline Kısa Bir Zaman Kaldı

Mevsimin şampiyonu ve VFŞL’yi temsilen Worlds’e gidecek takım 16 Eylül günü bu sahnede ortaya çıkacak!

Son zamanların en çekişmeli sezonunda şampiyon 16 Eylül’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda ortaya çıkacak. TBF 2018 için ilk parti biletler 10 Ağustos’ta satışta!


Türkiye’nin en iyisinin kupaya uzanacağı gün, yine binlerce taraftarın coşkusuna tanıklık edeceğimiz muhteşem bir finalle zirveye ulaşacak. Heyecanı her sene bir öncekinden öteye taşımak için çalışıyoruz. Başka bir deyişle bu sene açılış şovundan kupanın kalktığı ana kadar akıllardan çıkmayacak bir şölene hazır olun!

Lig boyunca ortaya inanılmaz bir mücadele koyan ve bu sahneyi hak ettiklerini kanıtlayan iki finalistin kapışması 16 Eylül’de gerçekleşecek. Espor coşkusunu yerinde yaşamak ve rekabetin bir parçası olmak için ilk parti biletler 10 Ağustos Cuma günü saat 14.00’da satışa çıkmıştı.

İlk parti biletler şu an satışta, satın almak için buraya tıklayın!

İlgili Makaleler

2018 Türkiye Büyük Finaline Kısa Bir Zaman Kaldı

3 farklı kategoride satışa sunulacak biletlerin fiyatları birinci kategori için 55 TL, ikinci kategori için 45 TL, üçüncü kategori için ise 20 TL olarak belirlendi. TBF 2018’i alandan izleyenlerin Pulsefire Twisted Fate kostümüne ve tabii ki uzunca bir süre unutamayacakları anılara sahip olacağını da hatırlatalım. Hesabınızda Pulsefire Twisted Fate varsa onun yerine Bölüm Sonu Canavarı Brand, o da varsa 5’li Hextech Sandığı Paketi kazanıyorsunuz. TBF gününün kapı açılışı, maç başlangıcı gibi ayrıntılı planı ise tarih yaklaştıkça duyurulacak.

Sadece Mobilet platformu üzerinden internette satışa çıkacak biletler için bugüne kadarki tüm finallerde olduğu gibi kişi başı 4 adet bilet sınırı bulunduğunu hatırlatalım.

İlk bilet satışını kaçırırsanız üzülmeyin. TBF 2018 biletleri için yeni satış duyurularını Twitter ve Instagram hesaplarımız üzerinden ilerleyen günlerde yapacağız.

Finalistler şampiyonluk, kupa ve Dünya Şampiyonası’nda yer alabilmek için karşı karşıya gelecek! Türkiye’de esporun coşkusunu kutlayacağımız büyük mücadeleye ister biletle, ister canlı yayın üzerinden hepinizi bekliyoruz. 16 Eylül’de TBF 2018’de görüşmek üzere!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu