Tiktok Takipçi Satın Al

2018 Kia Ceed 1.4 MPI Live

Kia, C segmenti modeli olan Ceed ile uzun süredir Türkiye pazarında başarılı bir grafik sergilemiştir. 2018 Yeni Kia Ceed 1.4 MPI Live ile oldukça uygun fiyat politikası gütmüştür.

Bu sayede özellikle orta sınıf gelir seviyesine hitap etmeyi planlayan model alınan ilk izlenimlerle buna başarılı olabileceğini göstermektedir.  Sifiraracal.com internet sitesinde daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebileceğiniz 2018 Yeni Kia Ceed 1.4 MPI Live tasarım açısından klasik Kia Ceed modellerinden fazla bir farklılığı bulunmamaktadır.

Uygun fiyat politikası sunabilmek için geçmiş modellerine göre donanım ve motor özelliklerinde kısıntıya giden bu modelin 2018 satış fiyatı ise 77.600 TL’den başlayıp 85.600 TL’ye kadar özellikleri ve donanımına göre farklılık göstermektedir. Ülkemizdeki döviz fiyatlarının dalgalı seyretmesi sebebi ile arabanın fiyatlarında dönemsel farklılıklar olabilmektedir. Sifiraracal web sitesi elde edinilen bilgilere göre yeni 2018 Yeni Kia Ceed 1.4 MPI Live  Benzinli 1.0 litrelik T-GDi, 1.4 litrelik 140 ps T-GDi ve 100 ps gücünde 1.4-litre MPi mevcut. Yeni 1.6 litrelik dizel 280 Nm tork üretirken 115 ps veya 136 ps güç çıkışına sahip. Modelin getirdiği motor farklılığı olarak, altı ileri manuel şanzımanı tüm modellerinde standart olarak bulunurken, yeni 1.4 litrelik T-GDi ve 1.6-litrelik CRDi motorlar da Kia’nın yedi vitesli çift kavramalı şanzıman özellikleri ile satışa sunulacaktır.


2018 Yeni Kia Ceed 1.4 MPI Live Yenilikleri

Tasarımsal olarak eski modelleri ile ufak farklılıklar dışında bir farklılık görünmemektedir. Zaten bu modelin genel amacı uygun fiyat politikası ile orta sınıf gelir sahibi kişilerce talep görmesini sağlamaktır. Bundan dolayı özellikle motor gücü bakımından 1.4 motor kullanılarak fiyatının uygun olması sağlanmaya çalışılmıştır.

2018 Yeni Kia Rio GT-Line Donanımları

Live paketi, Ceed almak isteyenler için oldukça uygun fiyat sunan paketi olarak satışa sunulmuştur. Bu pakette güvenlik olarak diğer versiyonlara göre fark bulunmamaktadır. Genel olarak 2018 Kia Ceed Live donanımlarına baktığımızda bu araç 15 inçlik jantla geliyor. Bunun yanı sıra ısıtmalı yan aynalar, gövde rengi tamponlar, katlanabilen arka koltuklar, gözlük saklama alanı, ayarlanabilir elektrikli ve değişken sistemli direksiyon, hız sabitleyici, yol bilgisayarı, 6 hoparlörlü ses sistemi, bluetooth sistemi, soğutmalı torpido bölümü, bagaj içi aydınlatma gibi özellikler yer almaktadır.  Güvenlik açısından ise genel özelliklerinin yanı sıra yokuş kalkış desteği, acil frende yanan dörtlüler, lastik basınç sensörü gibi donanımlar bulunuyor. Sunduğu yenilikler ve değişimler Kia Ceed 1.4 MPI Live modeli 2018 yılında C segmentinde uygun fiyat avantajları ile oldukça başarılı olacağa benzemektedir.

2018 Yeni Kia Ceed 1.4 MPI Live  donanırlarını bu şekilde sıralamak mümkündür. Sıfır araç almak isteyen için bu model ve daha birçok marka ve model arabaların inceleme ve karşılaştırmalarını www.sifiraracal.com internet sitesi üzerinden kaliteli ve oldukça ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: https://www.sifiraracal.com/kia-modelleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu