«
12 GB RAM'li Huawei P30 Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri Teknoloji Haberleri

TENAA’da 12GB RAM’li Huawei P30 modeli kendini gösterdi. Son zamanlarda, TENAA’da ELE-AL00M model numarasıyla yeni bir Huawei P30 modeli ortaya çıktı. 

TENAA web sitesi bilgilerine göre, yeni akıllı telefon 12GB RAM ile donatılmış şekilde gelecek. Şu anda, Huawei P30 yalnızca 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama kapasitelerine sahip ve 8 GB RAM ile geliyor. Şimdi, bu süper amiral gemisi Huawei P30 akıllı telefonunun 12 GB RAM ile piyasaya sürülüp satılmayacağı henüz bilinmiyor.

Huawei P30, ekran üzerinde parmak izi sensörlü 6.1 inçlik bir AMOLED ekrana sahip. F / 2.0 geniş diyafram açıklığına sahip 32MP selfie kamerası ile birlikte gelir. Arkada, otomatik netleme, titremeyi önleme, yüz güzelliği vb. Destekleyen 40MP + 16MP + 8MP kamera yapılandırması bulunuyor. İşlemci Kirin 980 gücünü kullanıyor. 22,5 w hızlı şarjı destekleyen 3650 mAh pil ile satışta. 

  • 12 GB RAM'li Huawei P30 Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri Teknoloji Haberleri

    Huawei Mate 30 Lite (Huawei Maimang 8) Tanıtıldı!

  • 12 GB RAM'li Huawei P30 Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri Teknoloji Haberleri

    EMUI 9.1 Güncellemesi Alacak 14 Huawei Modeli

12 GB RAM'li Huawei P30 Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri Teknoloji Haberleri

TENAA üzerinde 12 GB RAM kapasiteli bir Huawei P30 modeli sızdı. TENAA üzerinde kendini gösteren yeni Huawei P30, ELE-AL00M model numarasıyla dikkat çekiyor. Son zamanlarda, Çinli teknoloji devi Huawei, resmi olarak çift görüntülü video işlevi ekleyen Huawei P30 için bir güncellemenin resmi olarak yayınlandığını resmen açıkladı. Çin’de P30’un birçok kullanıcısı bu güncellemeyi aldı. 

Çift görüntülü video özelliği, bu cihaz piyasaya sürüldüğünde söz verdi ve şimdi EMUI 9.1.0.153 olarak belirtilen yeni bir güncelleme özelliği getirdi. Her zaman olduğu gibi, bu güncelleme yavaş yavaş Çin’den başlayarak aşamalar halinde yayılıyor. Çin dışındaki diğer bölgelere ulaşması uzun sürmemelidir. 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *