Tiktok Takipçi Satın Al

1099 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor

Activision'ın satış rekorları kıran Call Of Duty Modern Warfare 2 Online kısa süreliğine ücretsiz oynanabilecek.

Call of Duty serisi, FPS (First Person Shooter) türünde en popüler oyun serilerinden biridir. 2009 yılında piyasaya sürülen Call of Duty Modern Warfare 2, bu serinin en başarılı oyunlarından biridir.

Bu oyun, geliştiricisi Infinity Ward tarafından geliştirilmiştir ve Activision tarafından yayınlanmıştır. Oyunun yeni güncellemesiyle beraber Call Of Duty Modern Warfare 2 ücretsiz olarak sunulacak. Call of Duty Modern Warfare 2, heyecan verici bir hikaye, sürükleyici bir çok oyunculu mod ve benzersiz bir deneyim sunuyor.


CoD II, 28 Ekim 2022 tarihinde çıkış yaptı. Bu tarihten itibaren Steam platformunda satışta olan oyun 1099 TL fiyat etiketine sahip.

Call of Duty Modern Warfare 2, tekrar tekrar oynanabilir bir oyun olma özelliğine sahiptir. Oyunun hikayesi, çeşitli zorluk seviyelerinde oynanabilir. Ayrıca, çok oyunculu mod da birçok farklı mod seçeneği sunar.

Call of Duty Modern Warfare 2, grafikleri ve ses efektleri açısından oldukça başarılıdır. Oyunun grafikleri, dönemin en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilir. Ayrıca, oyunda kullanılan ses efektleri, gerçekçi bir savaş atmosferi yaratmak için mükemmeldir. Sezon 2 Reloded güncellemesinin yayınlanacak.

Call Of Duty Modern Warfare 2 Ücretsiz

1099 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor

Oyunun Online bölümü için yenilikler getirecek olan sezon güncellemesi, yenilenmiş Himmelmatt Expo haritasını da karşımıza çıkaracak. Güncelleme geldikten sonra oyuncular online bölümün kısa süreliğine ücretsiz olduğunu göreceklerdir. Oyunun etkinlik kapsamında oyun 16 Mart tarihinde ücretsiz olacak. Etkinlik 20 Mart tarihine kadar sürecek ve online bölümde 7 ayrı oyun modunu deneyebileceksiniz. Ayrıca bazı oyun modlarını da deneyimleme şansına sahip olacaklar;

 • Team Deathmatch,
 • Hardpoint,
 • Kill Confirmed,
 • Domination,
 • Infected,
 • Gun Game,
 • One in the Chamber All or Nothing

1099 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor

Modern Warfare 2 Ücretsiz İçeriği

 • Temel (6v6) Haritalar: Farm 18, Mercado Las Almas, Shipment, Dome, Himmelmatt Expo
 • Temel Modlar:  Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Confirmed, Gun Game, Infected, One in the Chamber, All or Nothing
 • Savaş Haritaları: Santa Seña
 • Savaş Haritası Modları: Ground War, Invasion
 • Special Ops: Atomgrad — Special Ops Raid Bölüm 01 (Yalnızca standart zorlukta)

Son olarak Call Of Duty Modern Warfare 2 ücretsiz etkinlik duyurusunun detayları için bşuraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu