101XP, Oyuncuları “Game of Thrones: Winter is Coming” Dünyasına Davet Ediyor - TeknoDiot.com

101XP, Oyuncuları “Game of Thrones: Winter is Coming” Dünyasına Davet Ediyor

Abone Ol 

101XP, çok sevilen HBO serisi ve hikayesi George R. R. Martin romanlarının evreninde geçen resmi tarayıcı tabanlı ve gerçek zamanlı strateji oyunu olan “Game of Thrones: Winter Is Coming” oyun dünyasına sundu.

Oyun, oyunculara Game of Thrones sahnesinde başrol oyuncu olmalarını ve kendilerine bu dünya içinde bir yer edinmelerini sağlıyor.

Yeni “Game of Thrones: Winter is Coming, ücretsiz olarak oyun dünyasına giriş yaptı. Oyundaki haritalar, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından sevilen Westeros’u yeniden yaratmak için “Game of Thrones” serisinin sahnelerinden esinlenerek tasarlandı. Game of Thrones ve strateji oyunları seven oyuncular artık geleneksel ancak geliştirilmiş tarayıcı tabanlı oyunun keyfini çıkararak Westeros kıtasını keşfedebilecekler. Oyuncular, birçok ayrıntısıyla doğrudan HBO serisinden alınan oyunda oyun dünyasının tadını çıkarabilecekler.

Her biri kendi halkına liderlik eden ve farklı yeteneklere sahip olan birçok Game of Thrones karakteri, Westeros’un oyun içindeki sürümünde oyunculara eşlik edecekler. Oyuncuların arkadaşlarını ve düşmanlarını dikkatle seçmeleri gerekecek. Zafere giden yolda savaşlar, entrikalara dönüşebilir!

Oyuncular en sevdikleri Game of Thrones karakteriyle birlikte savaşacaklar

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

101XP, Oyuncuları “Game of Thrones: Winter is Coming” Dünyasına Davet Ediyor

Çok sayıda Game of Thrones karakteri oyuncuların mücadele ettikleri savaşlarda onlarla birlikte olacak. Çok büyük zorluklardan geçecek olan Game of Thrones: Winter is Coming oyuncuları, 101XP’nin kurguladığı hikaye sayesinde serinin sevilen karakterleriyle bu zorlukların üstesinden gelebilecekler. Mücadeleye katılan oyuncular, Daenerys’den aldıkları ejderhayı komuta ederek gerçek bir Targaryen’in nasıl savaştığını düşmanlarına gösterebilecekler. Oyunun getirdiği bu özellikler sayesinde oyuncular kendi yollarını çizerken rehberlik almak için oyun içinde karşılaştıkları karakterlere de danışabilecek. Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Arya Stark, Varys ve Sandor Clegane gibi efsanevi komutanlar zorlukların üstesinden gelmeleri için oyunculara yardım edecekler.

Göz atın:   Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (25 Şubat - 1 Mart)

Oyunseverler, doğru seçimler yapıp, akıllıca yöneterek hedeflere ulaşırken gerçek potansiyellerini keşfedebilecekler. Game of Thrones: Winter is Coming oyun dünyasına girmeyi planlayan oyuncuların sağlam bir strateji planı yapmaları gerekecek. 101XP tarafından yayınlanan bu tarayıcı oyununda kalenizi yükseltin, askerlerinizi eğitin ve sağlam bir altyapıyla düşmanlarınıza meydan okuyun!

Westeros’un tarihi bugün kendi elinizle yeniden yazın! Linke tıklayarak şimdi maceraya dahil olun.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu