​XPG Summoner Oyuncu Klavyesinde Büyük İndirim Fırsatı

XPG’nin Cherry MX Blue anahtarlı Türkçe tuş dizilimli ve RGB aydınlatmaya sahip oyuncu klavyesi Summoner, bu akşam başlayacak kampanya ile İtopya internet sitesinden 599TL fiyat etiketiyle satılacak.

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü, NAND Flash depolama ürünleri ve mobil aksesuar üreticilerinden biri olan ADATA, İtopya ile işbirliği içerisinde XPG Summoner mekanik oyuncu klavyesinde büyük bir indirime gidiyor.

Cherry MX mavi anahtarlara sahip, RGB aydınlatmalı XPG Summoner Türkçe oyuncu klavyesi bu akşam başlayacak kampanya ile 599TL’den satışa sunulacak.

XPG Summoner RGB Mekanik Türkçe Klavye

XPG’nin oyunculara yönelik çevre birimleri kategorisinde öne çıkan ürünlerinden biri olan XPG Summoner mekanik oyuncu klavyesi, kullanıcılarını memnun edecek pek çok özelliğe sahip.

Alanında dünyanın en iyi mekanik tuş anahtarı üreticilerinden biri olarak kabul edilen Cherry tarafından üretilen mavi renkli anahtarları kullanan üürün, sunduğu güçlü dokunsal ve işitsel geri bildirim ile dikkat çekiyor. Türkçe Q tuş dizilimine sahip olan klavye, kullanıcılara hem oyun oynarken hem de çalışırken rahat ve kolay bir kullanım vadediyor.

​XPG Summoner Oyuncu Klavyesinde Büyük İndirim Fırsatı

Fırçalanmış alüminyumdan üretilen gövdesiyle oldukça sağlam ve şık duran Summoner, makro ve medya kontrol tuşları, %100 anti-ghosting özelliği ve mıknatısla tutturulan bilek desteği ile oyucuların ihtiyaç duyabileceği pek çok özelliği bir araya getiriyor.

RGB aydınlatmaya da sahip olan klavyenin ışıklandırmasını basit bir tuş kombinasyonuyla kolayca değiştirmek mümkün.

Sınırlı Bir Süre için 599 TL

Bu akşam 20.00’da başlayacak kampanya ile oyunseverler XPG Summoner Türkçe RGB oyuncu klavyesini sınırlı bir süre için 1000 TL yerine sadece 599 TL’den buradan satın alabilecekler.

​XPG Summoner Oyuncu Klavyesinde Büyük İndirim Fırsatı

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!