Tiktok Takipçi Satın Al

​Mount & Blade II: Bannerlord GOG Mağazasına Geldi

Ülkemizin en başarılı oyun stüdyolarından TaleWorlds Entertainment’ın büyük beğeni kazanan oyunu Mount & Blade II: Bannerlord bugünden itibaren sevilen oyun mağazası GOG üzerinden de satın alınabilecek.

Türkiye’nin en başarılı oyun stüdyolarından TaleWorlds Entertainment’ın dünyanın her yanından milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan oyunu Mount & Blade II: Bannerlord, bugün itibariyle dijital dağıtım platformu GOG’da yerini aldı. Oyun, GOG’daki çıkışına özel olarak %20 indirimle kullanıcılara sunulacak.


Hem oyuncuların hem de oyun eleştirmenlerinin beğenisini kazanmış olan Mount & Blade serisinin devam oyunu Mount & Blade II: Bannerlord 30 Mart’ta Erken Erişim sürümüyle oyunculara sunulmuştu.

Oyunculara yaşattığı açık dünya deneyimi ve aksiyon rol yapma ile strateji türlerini birleştiren benzersiz oynanışı sayesinde çokça övgü alan oyun, bugünden itibaren GOG üzerinden de satın alınabilecek. Normal fiyatı $49.99/€49.99 olan Bannerlord 17 Ekim’e dek sürecek indirim kampanyası kapsamında %20 indirimle satılacak.

Üstelik kampanyanın ilk haftası boyunca Bannerlord’u satın alan kullanıcılar, serinin ilk oyunu olan Mount & Blade’e de sahip olacaklar. Oyunun GOG sayasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Erken Erişime çıktığı günden bugüne geçen 6 aylık süre içerisinde oyun üzerindeki aralıksız çalışmasına devam eden TaleWorlds performans, tek kişilik ve çoklu oyunculu modları, oynanış gibi pek çok yönden oyunu geliştirmeyi başardı. Geliştirici ekip, oyunun tam sürümü çıkana kadar da çalışmalarına aralıksız devam edecek.

​Mount & Blade II: Bannerlord GOG Mağazasına Geldi

Bannerlord Hakkında

Bannerlord, piyasaya çıkmış en başarılı ve etkili rol yapma oyunlarından (RYO) biri olan ve PC Gamer gibi oyun mecraları tarafından gelmiş geçmiş en iyi PC oyunları arasında gösterilen Mount & Blade: Warband serisinin devam oyunudur.

Mount & Blade serisi RYO, aksiyon ve strateji türlerini birleştiren derin oynanışı ve oyuncuların özgürce dolaşıp kendi hikâyelerini yaşamalarına imkân tanıyan Calradia adındaki kurgusal açık dünyasıyla dünya çapında övgü almıştır. Bannerlord, Warband’den sonra çıkmasına rağmen oyunun hikâyesi önceki oyunlardan 200 yıl öncesinde geçmektedir.

Calradia İmparatorluğu çöküşün eşiğindedir ve imparatorluk içindeki farklı uluslar bir zamanlar tüm Calradia kıtasına hükmeden imparatorluğun kontrolünü ele geçirmek için mücadele etmektedir. Üstelik mevcut kargaşa ortamından faydalanarak nüfuzunu artırmayı amaçlayan pek çok farklı grup da bulunmaktadır. 30 Mart 2020’de Erken Erişim sürümü piyasaya çıkan Bannerlord, elde ettiği %89’luk olumlu puanla 2020 yılında Steam’de çıkan en başarılı oyunlardan biri olmuştur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu