Tiktok Takipçi Satın Al

ZTE Axon 10 Pro, Android 10 Güncellemesi Aldı!

ZTE, geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü amiral gemisi cihazı teknik özellikleri açısından adından sıkça bahsettirmişti. Axon 10 Pro şimdilik sadece Çin’de Android 10 güncellemesini aldı

ZTE’nin Axon 10 Pro modeli 2019 Yılının Mayıs ayında piyasaya sunulmuştu. ZTE şirketinin Axon 10 Pro modelinde sunulan özelliklere baktığımız zaman rakiplerine göre çok uygun fiyattan satışa çıkarmıştı. Yine de uygun fiyatlı olmasını rağmen Axon 10 Pro için beklenilen satış hedeflerine ulaşamadı ve rakiplerinden geri kaldı.


Satış başarısızlığı yaşanılmasına rağmen ZTE, Axon 10 Pro’yu unutmadı ve bugün telefon için Android 10 güncellemesini yayınlamaya başladı. Android 10 güncellemesi ZTE’nin Kasım ayının sonunda resmi olarak dünyaya tanıttığı kendi MiFavor 10 arayüzü ile geliyor.

ZTE Axon 10 Pro, Android 10 Güncellemesi Aldı!

Yeni Android 10 güncellemesinin getirdiği özellikler ile birlikte ZTE kendisi de telefona yeni özellikler eklemeyi unutmadı. Oyun asistanı tarafından otomatik çağrı reddetme, sesli asistanınızı çağırma yeteneği, grup zil sesleri, optimize edilmiş kara liste, güç tuşuyla ses asistanını açma. ZTE AI Z-Booster 2.0 adlı yeni sistemini optimize ederek telefonun performansına performans katmayı hedefliyor.

Güncelleme şu anda sadece Çin’de mevcut. Gelecek zamanda yeni güncellemenin cihazın satışa çıktığı tüm ülkelerde kullanıcılara sunulması bekleniyor.

ZTE ve teknoloji alanındaki makaleleri daha yakından okumak isterseniz teknoloji haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu