Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Emojiler Bu Yıl Akıllı Telefonlarda Olacak!

Emojiler, elektronik mesajlarda ve web sitelerinde yer alan mesaj, diğer iletileri zenginleştirmek adına kullanılabilecek ideografi ve smiley içeren uygulamadır.

Yeni emoji grubu ayrıca yeni skintone seçenekleri ve transseksüel bayrağı tanıtacak. Unicode Konsorsiyumu, 2020 için 117 yeni emoji ortaya çıkardı ve emoji cephaneliğinizi her zamankinden daha kapsayıcı hale getirecekler.


Yaklaşan bazı eklemeler, tek bir gözyaşı ile gülen yüz ve “İtalyan el hareketi” olarak bilinen parmakları sıkılmış el gibi arkadaşlarla konuşmaları daha eğlenceli hale getirme potansiyeline sahiptir. Bu parti ayrıca peçe, smokin ve beslenme bebeği emojisi gibi mevcut emojiler için yeni cilt tonu ve cinsiyet içeren seçenekler ekler. Şu anda, bu emoji sadece bir kadını, bir erkeği ve bir kadını tasvir ediyor.

Yeni emojiler eklenecek

Transseksüel bayrağı ve sembolü de yeni emojilerin bir parçası olarak cihazlara geliyor. Google ve Microsoft geçen yıl trans bayrağını ve simgesini ekleme teklifini desteklediler ve içinde teknoloji devleri şunları yazdı: “yaşam deneyimlerimize örnek olarak bir emoji eklemenin sadece erişilebilmesi gereken teknoloji yaratmakla ilgili olmadığına inanıyoruz. herkes – bu, dünyanın her yerindeki kullanıcıları kapsayan kültürü geliştirmekle ilgilidir.”

Diğer önemli eklemeler ninja emoji, gerçekçi görünümlü kalp ve akciğer emojisi ve kabarcık çay emojisidir. Yeni partinin kullanıcılara ne zaman yol açtığı hala belirsiz. Cihazınıza ve kullandığınız platforma veya web sitesine bağlı olarak burada görülen örneklerden farklı görünebileceklerini unutmayın.

Yeni Emojiler Bu Yıl Akıllı Telefonlarda Olacak!

Yeni Emojiler Bu Yıl Akıllı Telefonlarda Olacak!

Yeni Emojiler Bu Yıl Akıllı Telefonlarda Olacak! Yeni Emojiler Bu Yıl Akıllı Telefonlarda Olacak!

Yeni Emojiler Bu Yıl Akıllı Telefonlarda Olacak! Yeni Emojiler Bu Yıl Akıllı Telefonlarda Olacak!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu