Xiaomi Mi 7'nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı
TeknoDiot.com
 
  

Xiaomi Mi 7’nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Xiaomi Mi 7'nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Çinli dev teknoloji devi Xiaomi’nin piyasada yer alan yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 6’nın üst modeli olacak olan Xiaomi Mi 7 modelinin detayları belli olmaya başladı. Xiaomi Mi 7’nin fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı.

Mart ayında İspanya’nın Barselona’da şehrinde düzenlenecek olan MWC 2018 fuarında Xiaomi Mi 7‘yi görebiliriz. Xiaomi her ne kadar çıkış tarihini resmi şekilde açıklamasa da yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. Mi MIX 2’yi andıran cihazın görselleri ve teknik detayları sızdırılmış durumda. Xiaomi Mi 7’nin fiyatı sızıdırldı ve 3.000 Yuan fiyata sahip olacak ve bu para birimini Türk Lirasına çevirdiğimizde ise 1782 TL gibi bir fiyat ortaya çıkıyor ancak vergiler vs. 2500 TL’yi bulacaktır. Xiaomi Mi 6’nın başlangıç fiyatı ise 2,499 Yuan olarak belirlenmişti ve ülkemizde 2000 TL seviyelerinde satışa sunulmuştu.

Xiaomi Mi 7'nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Ayrıca  Xiaomi Mi 7 modeli Xiaomi tarihinin en pahalı akıllı telefonu olacak. Ülkemizde de oldukça kullanıcı kitlesi olan Xiaomi’nin fiyat/performans cihazlar ile pazarda oldukça büyük bir dilime sahip olduğunun altını çizelim. Özellikleri henüz belli olmayan Xiaomi Mi 7’yi 26 Şubat ile 1 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan MWC 2018’de görebiliriz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İşte Karşınızda Vivo’nun İlginç Telefon Tasarımları!

Hüseyin Ceylan

Honor 9X ve 9X Pro Android 10 Tabanlı Emui 10 Beta Güncellemesini Aldı!

Hüseyin Ceylan

iPhone’da Ses Kontrolü Nasıl Açılır?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.