Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi 11i Serisi, Dimensity 920 İşlemcisini Kullanacak

Xiaomi 11i Serisi, Hindistan'da Dimensity 920 SoC'yi ilk kullananlardan biri olacak.

Xiaomi 11i Serisi yakında Hindistan’da piyasaya sürülecek. Şimdi, bir şirket yetkilisi, yaklaşmakta olan dizilimin Hindistan’da MediaTek Dimensity 920 yonga setine sahip ilk akıllı telefonlar arasında olacağını açıkladı.


Çinli teknoloji devinin birkaç gün içinde Hindistan’da 11i serisi 5G akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlandığını zaten biliyor olsak da, bu cihazlarla ilgili daha ince ayrıntılar hala ortalıkta yoktu.

Ancak şimdi, bir MySmartPrice raporu, Xiaomi 11i HyperCharge ve temel 11i modelini de içeren yaklaşmakta olan telefonlar hakkında bazı ilginç bilgiler ortaya çıkardı. Şirketin Hindistan biriminin Baş İşletme Sorumlusu Raghu Reddy, MySmartPrice’e “Xiaomi 11i, MediaTek Dimensity 920 işlemcisini ilk kullanan veya ilk kullananlardan biri olacak” dedi.

Farkında olmayanlar için, Dimensity 920 işlemcisi Ağustos ayında duyuruldu ve Çin’de akıllı telefonlara güç vermeye başladı, ancak bu çip Hindistan’a henüz ulaşmadı. Başka bir deyişle, 11i serisi, 5G MediaTek yonga setini Hindistan’a ilk getirenler arasında olacak. Ne yazık ki üst düzey yönetici, yeni cihazlarla ilgili daha ince ayrıntıları açıklamaktan kaçındı.

Xiaomi 11i Serisi, Dimensity 920 İşlemcisini Kullanacak

Yaklaşan akıllı telefonlardan bahsetmişken, Xiaomi 11i ve 11i HyperCharge, Çin’deki Redmi Note 11 serisini temel alacak. Note 11 Pro, temel 11i olacak, Pro+ varyantı ise HyperCharge versiyonu olacak. Çoğu özelliğin aynı olmasa da aynı olması bekleniyor, ancak kesin olarak bilmek için resmi bir duyuruyu beklememiz gerekecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu