WhatsApp Aero Nedir? WhatsApp Aero APK İndir - TeknoDiot.com

WhatsApp Aero Nedir? WhatsApp Aero APK İndir

Whatsapp Aero nedir, APK indirme işlemi nasıl yapılır? Günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında WhatsApp gelmektedir.

Piyasada normal WhatsApp uygulamasında olmayan bazı özellikleri barındıran WhatsApp uygulamaları bulunmaktadır, bu uygulamalardan bir tanesi de WhatsApp Aero’dur.

WhatsApp Aero Nedir?

WP Aero, normal WhastApp uygulamasına alternatif olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Normal uygulamanın içinde olmayan bazı özellikleri alternatif uygulamada kullanmak mümkündür.

Lakin en baştan belirtmekte fayda var, bu uygulamalar WhatsApp tarafından resmi olarak tanınmadığı için ihlal olarak algılanabilir. Geliştiriciler ise yaşanabilecek ban olaylarının önüne geçmek için ‘Antiban’ özelliğini kullanmaktadır, bu sayede kullanıcılar uygulamayı kullanırken herhangi bir sorun yaşamaktadır.

WP Aero Güvenilir midir?

WhatsApp için her gün birden fazla mod yayınlamaktadır, ancak bu modların hepsi insanların kafasında ‘Güvenilir mi’ sorusunun oluşmasına neden olmaktadır. Sadece WhatsApp değil, diğer birçok sosyal medya uygulamasının insanların özel verilerine ulaştığı ve bunu reklam politikaları içinde kullandığı bilinen bir gerçek. Bundan dolayı WhatsApp Aero için tamamen güvenilir veya tamamen güvenilmez bir uygulama demek mümkün değil.

Ancak WPAero uygulamasını kullandığınız sırada mesajlaşmalarınız, aramalarınız yaptığınız tüm işlemler yine WhatsApp’ın kendi sunucularından gerçekleşmektedir. WhatsApp’ın bu modu engellememesi durumunda istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

WhatsApp Aero Özellikleri

Aero modunu normal uygulamadan ayıran ve tercih edilmesine neden olan özellikler ise şu şekilde,

Özelleştirme

Aero modu, normal uygulamada diğer modlarda bulunmayan bazı özelleştirmelere sahip, standart arayüz değişimi, binlerce farklı tema Aero modunda yer almaktadır.

Yüksek Kalitede Fotoğraf/Video Gönderimi

Normal WhatsApp uygulamasında gönderilen fotoğraflar ve videolar sıkıştırılarak gönderildiği için kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Aero modunda bu kısıtılama kaldırıldı, fotoğraf ve videolarınızı yüksek kalitede gönderebilirsiniz.

Göz atın:   WhatsApp'tan Bir Yenilik Daha

Kilitleme Özelliği

Normal WhatsApp uygulamasında olduğu gibi Aero uygulamasında da uygulmayı şifreleme özellliği bulunuyor. Bu sayede mesajlarınızın güvenliği farklı bir uygulamaya ihtiyaç duymadan sağlayabiliyorsunuz.

Çıkartma Paketleri

Normal WhatsApp uygulamasından farklı olarak Aero modunda birbirinden güzel çıkartma paketleri bulunuyor. Dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Gizlilik

İletildi, okundu ve tik işaretlerinin tamamını Aero uygulaması sayesinde gizleyebiliyorsunuz.

WhatsApp Aero Nedir? WhatsApp Aero APK İndir

WP Aero APK İndir

WP Aero APK, dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunan ünlü mesajlaşma uygulamasını özelliklerini geliştiren, daha kullanışlı hale getiren ve daha şık bir tasarıma kavuşturan özel mod uygulaması. WhatsApp Aero APK İndir işlemi oldukça basittir.

WP Aero İndir

* uygulama yükleme sırasında oluşabilecek sorunlardan teknodiot.com sorumlu değildir. 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu