Vodafone RedBox Fiyatları ve Paketleri - TeknoDiot.com

Vodafone’dan Turkcell SuperBox’a Rakip: RedBox

Redbox Fiyat Olarak Daha Uygun Duruyor

Abone Ol 

Vodafone RedBox’ı Duyurdu! Turkcell’in SuperBox’ı Varsa Benim De RedBox’ım Var Dedi! Vodafone RedBox ile Bizlere Bakalım Neler Sunuyor?

Bir süredir kullanımda olan Turkcell SuperBox’a neden rakip gelmediğini düşünüyordum. Eskiden VINN, JET gibi flash diske benzer modemlerle internet kullanabiliyorduk. Peki Vodafone Redbox fiyatları ve paketleri nasıl?

Tamam 4.5G’ye geçildi ama SuperBox’ı sundu Turkcell, fakat neden diğer operatörler bu durumu bir süre izlemekle kaldı açıkçası anlayamadım. Ama nihayet operatörlerden biri, Vodafone sessizliğini bozdu ve RedBox’ı duyurdu. Size verilen modem sayesinde mobil internette kullandığımız 4.5G hızın mobil baz istasyonları sayesinde edinebiliyoruz.

Peki Nedir Bu RedBox?

RedBox, Vodafone 4.5G teknolojisiyle çalışan yeni nesil ev internetidir. Özel tasarım modemi sayesinde 4.5G teknolojisini ev internetine çevirerek evde internet altyapısının olmadığı ya da fiber internet hizmetinin ulaşamadığı yerlerde yüksek hızlı ev interneti imkanı sunar.

Gücünü Vodafone’un 4.5G mobil şebekesinden alan RedBox sayesinde altyapı, port ya da fiber bekleme derdi olmadan istediğiniz her yerde yüksek hızlı evde internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Vodafone’un altyapısız internet seçeneği olarak sunduğu RedBox ile yüksek hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz. İster bahçede, ister balkonda, ister arka odada herhangi bi veri kablosuna ihtiyaç duymadan RedBox’ı taşınabilir modem olarak kullanabilir ve taşınabilir internet hizmetine sahip olabilirsiniz. Kampanyanın sitesine buradan ulaşabilirsiniz!

Tarifeler

Vodafone'dan Turkcell SuperBox'a Rakip: RedBox

Tarifeler 150 GB, 200 GB ve Limitsiz olarak adlandırılmış ve sınıflandırılmış. Vodafone bütün paketlerde 24 ay taahhüt sözü istiyor. Bu her ne kadar üzücü bir nokta olsa da fiyat sabit olacaksa mantıklı olabiliyor. Bu arada limitsiz olan pakette 15 mbps indirme/5 mbps yükleme sınırlandırılması yapılmış anlayacağınız sadece veri limiti yok ama hız limiti var.

Diğer paketlerin hızları tamamen Vodafone baz istasyonundaki veri sağlayacısına, 4.5G hızına bağlı olarak değişecektir. Eğer etrafınızdaki baz istasyonu sizin için yeterince hız vermiyorsa almanızı tavsiye etmiyorum. Bunu da öncelikle Vodafone hattı olan bir telefonla hız testi yaparak deneyebilirsiniz. Tabi ki, modemle olan aynı hızı vermeyebilir bu hususa dikkat etmek lazım.

Göz atın:   WhatsApp'ın Nasıl Para Kazanacağını Zuckerberg Açıkladı

Paketlerde kota aşımı olmayacak bunun yerine o ayki fatura dönemi içerisinde internetiniz durdurulacaktır.

Vodafone Redbox Fiyatları

Redbox’a Hoşgeldin kampanyasının ücretine ek olarak, Taahhüt Süresi’nin ilk 12 aylık fatura döneminde, 79 TL  yeni tesis özel iletişim vergisinin aylık 6,58 TL olarak, 34,15 TL’lik telsiz ruhsatname ücretinin aylık 2,85 TL olarak eşit taksitler halinde faturama yansıtılacaktır; aylık 2,85 TL telsiz kullanım ücretinin ise abonelik süresince her fatura döneminde faturaya yansıtılır.

Vodafone, “RedBox” sahibi olmak isteyen faturalı bireysel müşterileri için özel tarifeler de geliştirdi. Buna göre, 150 GB internet içeren RedBox 150 tarifesi ayda 99,90 TL’ye, 200 GB internet içeren RedBox 200 tarifesi ayda 129,9 TL’ye, RedBox Limitsiz tarifesi ise ayda 169,9 TL’ye sunuluyor. Tarife fiyatlarına, özel RedBox modemi de dahil bulunuyor. “Vodafone RedBox” tarifelerine gelen müşteriler, Vodafone Red’lilere özel seyahatten alışverişe, eğlenceden yeme-içmeye, birçok ayrıcalıktan da yararlanabiliyor. 4.5G Taşınabilir internet olan redbox için detaylı bilgilere Vodafone redbox sitesinden ulaşabilirsiniz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu