Vivo NEX 3 Canlı Canlı Görüldü!

Vivo, önümüzdeki hafta 16 Eylül’de efsanevi bir şekilde beklenen Vivo NEX 3 amiral gemisini duyurmaya kararlı. Cihaz resmi hale getirilmeden önce, çoğu TENAA listesinin resmi özellikleriyle ilgili bilgileri zaten öğrenmiştik.

Bugün, gerçek hayattaki görüntüler bile, cihazın tüm ön ve arka tasarımını göstererek Chinese Weibo’nun önünü açmıştı. Gerçekten de, şelale ekran panelinin neredeyse tamamen görünmez hale gelen boyuttaki çerçeveleri önemli ölçüde azalttığını görebildik. Vivo NEX’in ürün yöneticisine göre şelale tasarımı, cihazın şimdiye kadarki en yüksek oran olan% 99,6 ekran / vücut oranına ulaşmasını sağladı.

Vivo NEX 3 Canlı Canlı Görüldü!  Vivo NEX 3 Canlı Canlı Görüldü!

 

Arka panelinde, 64 megapiksel ana snapper dahil üç kamera sensörüne sahip dairesel bir modül var. Aslında, Vivo NEX 3, oldukça benzersiz bir görünüm kazandıran dairesel bir kamera muhafazasını benimseyen az sayıdaki öncü cihazlardan biridir. Yaklaşan Huawei Mate 30 ve 30 Pro, benzer görünümlü bir kameranın sporunu yapan birkaç kişi olarak tanımlandırılabilir.

Vivo NEX 3 Canlı Canlı Görüldü!  Vivo NEX 3 Canlı Canlı Görüldü!

 

Son zamanlarda, Vivo NEX 3 de genel performansı açısından etkileyici skorlarla Geekbench’te görülmüştü. Tek çekirdekli ve çok çekirdekli testler için sırasıyla 3.627 puan ve 11.347 puan almıştır. Bu, tanıtımı yaklaşan OnePlus 7T amiral gemisi ile aynı seviyeye geldi.

Vivo NEX 3 Canlı Canlı Görüldü!

 

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu