Tiktok Takipçi Satın Al

VDS Satın Al – Sanal Sunucu Kirala

Bilgisayar donanımlarında meydana gelen gelişmeler dahilinde VDS sunucular tıpkı Dedicated sunucular gibi yüksek performans verebilmeye başlamıştır.


Donanım kaynakları açısından oldukça güçlü olan VDS sunucular; web barındırma, oyun, proje ve e-ticaret faaliyetleri gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Gün geçtikçe ekonomik nedenlerden dolayı Fiziksel sunucu satın alma maliyeti yükselmektedir. Keyubudan VDS sunucu satın almak ucuz ve ekonomiktir.. Web sitelerinizi paylaşımlı sunucular yada paylaşımlı hostinglerde barındırmak yerine VDS sunucularında yayınlamak site performansınızı arttıracaktır.

Ziyaretçi sayısı gün geçtikçe artan Web sitelerinizi barındırmak için yüksek maliyet ödemek zorunda değilsiniz. VDS sunucular, Dedicated sunucular gibi yüksek performans verebilen bir sanal sunucu ürünüdür. VPS sunucuların aksine VDS sunucularının kaynakları bağımsızdır, sunucuya adanmış olan kaynakların tamamını, herhangi bir limit olmaksınızın kullanabilirsiniz.

VDS sunucuların bir diğer adı sanal sunucu olarak geçmektedir. Keyubu sitesi üzerinden Vds Satın Al işlemi yaparak oldukça performanslı ve verimi çok yüksek sanal sunucularda projelerinizin başarılı bir şekilde faaliyete geçirebilirsiniz. Firmamız bu konuda kesintisiz ve sorunsuz çalışmalarıyla piyasanın öncülerindendir.

VDS’nin Avantajlı Yönleri Nelerdir?

 1. Sunucu maliyetleri azalır.
 2. Farklı işletim sistemlerine sahip sunucular tek bir sunucu üzerinde kullanılabilir.
 3. Tam yedekleme ve yedeklemeden geri yükleme kolaydır.
 4. Sistem kaynakları artırılarak sunucu sayısı artırılabilir.
 5. Bir sunucu, tahsis edilen sistem kaynaklarından fazlasını kullanamaz.
 6. Fiziksel bir sunucuda olduğu gibi üzerinde her türlü işlem yapılabilir.
 7. Fiziksel bir sunucu gibi diskte yer kaplamazlar.
 8. Vds sistemleri, Vps dışında kendilerine atanan kaynakları doğrudan donanım üzerinden kullanır.
 9. Vds, vps sistemlerinden daha hızlıdır.
 10. Diğer Size bulaşan virüsten etkilenemezsiniz.
 11. Sunucular tek merkezden yönetilebilir.

VDS Satın Al - Sanal Sunucu Kirala

VDS Nedir? VPS’den Farklı Mıdır?

VDS, Virtual Dedicated Server sözcüklerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe karşılığına sanal sunucu diyebiliriz. Fiziksel sunucunun, kaynaklarının paylaştırılmasından oluşmaktadır. Son zamanların en trend bulut sunucu hizmetlerinden biri de VDS’dir. Kullanıcıların kendi web sitelerini, uygulamalarını barındırmak, dağıtmak ve geliştirmek amacıyla kullanabilecekleri bir ortam hazırlar. VDS kiralama işlemi yapan kullanıcı, sunucu içerisinde Web sitesini barındırma işlemi yaptığında diğer sunucu sahiplerinin kaynak kullanımlarından etkilenmez.

VDS altyapısı, teknik olarak diğer VPS hizmetlerine yani sanal sunuculara benzer. VDS, VPS gibi, bir ana fiziksel makine üzerinde bulunur ve sanallaştırılarak bir sunucu haline gelir. Daha sonra bu yeni sunucu üzerinde RAM ve işlemci gibi özel tahsisler yapılır. Örneğin; Bir kullanıcı kendisine tahsis edilen RAM miktarının tamamını kullanmasa bile, RAM’i özel ve kullanıma hazır kalır.

Bu, RAM kısıtlamalarıyla ilgili sorunları ortadan kaldırır. VPS paketlerinde aynı donanımı kullanan farklı kullanıcılar bulunurken VDS’de durum farklıdır. Herkesin kaynağı kendisine aittir başka bir VDS kullanıcısı kaynaklarınızı kullanamaz Yani VDS sunucu, VPS’den farklı olarak bağımsız kaynak  donanımları bulunur. Bu nedenle, VDS sunucularda sanal kısıtlamalar bulunmaz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu