Tiktok Takipçi Satın Al

Mobil Artırılmış Gerçeklik Oyunu The Witcher: Monster Slayer Duyuruldu!

The Witcher konum tabanlı mobil oyunu The Witcher: Monster Slayer duyuruldu! Oyunun türü aynı zamanda artırılmış gerçeklik olarak da biliniyor.

Kötü yaratıklar kıtanın geniş topraklarında dolaşıyor ve onları avlamak Witcher olarak bilinenlere düşüyor. Rivialı Geralt’ın zamanından çok önce geçen The Witcher: Monster Slayer, elit bir canavar avcısı olmanıza meydan okuyan bir artırılmış gerçeklik, keşif oyunudur. Çevrenizdeki dünyanın bir anda Witcher’ın karanlık ve fantastik alemine dönüştüğünü görün. Profesyonel bir canavar avcısı olarak yola çıkarken tehlikeli canavarlarla dolu tanıdık yerleri keşfedin.


Oyunu CD Project ailesine mensup Spokko stüdyosu geliştirecek. Fragmanın sonuna doğru başlayan şarkıyla tüylerim diken diken oldu gene yapıyor abi adamlar. Şunu bilin dostlar The Witcher adı geçen yerde güzel oyun var ben böyle bilir böyle söylerim.

Kılıçlarınızı Biletin!

Birinci şahıs görüşlü oyunda dev canavarlarla savaşın! The Witcher serisinden ilham alan savaşları ancak karakterinizi eğiterek, savaşlara uygun ekipmanları kuşanarak ve iksirler,yağlar ve bombalar hazırlayarak kazanabileceksiniz.

Hem tanıdık hem de daha önce hiç görülmemiş olan Witcher dünyasındaki düzinelerce farklı canavarı yen ve her zaferi işaretlemek için kanlı kupa koleksiyonunu büyütün.
Zamanla, muhteşem bir şöhrete sahip canavar avcısı ol! Etkileyici koleksiyonunu diğer Witcher’lara göster!

İlgili Makaleler

Oyunun çıkış tarihini takip etmek için ve daha fazla görsel ve oyun hakkında bilgi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu