Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de Oyun Müzikleri Satın Alabilirsiniz

Valve, Steam’de video oyunu müzikleri satın almayı kolaylaştırıyor. Oyun müzikleri daha önce ideal olandan daha az olan DLC olarak satıldı.

Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur.


Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla ilgili çoklu ortamların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır. Artık oyunun kendisini satın almak zorunda kalmadan Steam‘de oyun müzikleri satın alabilirsiniz.

Valve Steam’de Film Müzikleri Satın Almayı Kolaylaştırıyor

Valve, oyun müzikleri için planlarını Steamworks geliştirme blogunda açıkladı. Şirket, yeni işlevselliğin hem “mevcut ‘DLC olarak satılan film müziği’ modeliyle ilgili müşteri deneyimi sorunlarını” düzelttiğini ve “tamamen yeni özellikler” getirdiğini söyledi.

İlk değişiklik, film müziklerini DLC olarak satmaya geçiştir. Artık film müzikleri yeni bir “film müziği” uygulama türü olarak sunulacak. Bu, oyunun kendisini satın almadan veya indirmeden bir film müziği satın alabileceğiniz anlamına gelir.

Steam'de Oyun Müzikleri Satın Alabilirsiniz

Uygulama türünü değiştirmek, müzik parçalarınıza doğrudan Steam kütüphanesinden de göz atabileceğiniz ve yönetebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca tüm müzik parçalarınız için bir “müzik” dizini yapılandırabilirsiniz, böylece bunları oyunların alt dizinlerinde bulmak zorunda kalmazsınız.

Film müzikleri artık çoklu kalite seviyelerini de destekliyor. MP3’lerin yanı sıra geliştiriciler FLAC veya WAV dosyalarını içerebilir. Film müziklerinizi yönetmek, göz atmak ve çalmak için yeni bir arayüz de var. Son olarak, film müzikleri albüm kapağı ve astar notlarını içerecektir. Son olarak yazma sırasında müzikler hala DLC olarak listeleniyor. Valve başlangıçta bu özellikleri ortaklara yayınlıyor ve 20 Ocak 2020’de bir satış etkinliği daha geniş bir şekilde piyasaya sürüyor. Tüm film müziklerinin yeni sisteme geçmesi biraz zaman alabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu