Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar - 9

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (9. GÜN)

Abone Ol 

Beklenen Steam yaz indirimleri 2018 sonunda dün itibari ile başlamıştı. 20.000’den fazla oyun indirimde, bazı oyunlar popüler olup bazıları ise güzel olmasına rağmen gözden kaçabiliyor. Binlerce oyun mevcut indirimde, bizde sizlere Steam yaz indirimleri kapsamında günlük olarak indirimde alınabilecek Steam oyunlarını derledik. İşte 9. günün oyunları;

[ilgiliicerik icerik_id=”19785″] [ilgiliicerik icerik_id=”19709″]

Büyük indirimlerin yer alacağı tarihler, Valve tarafından hiçbir zaman resmi olarak açıklanmıyordu ancak Twitter üzerinden 21 Haziran 2018 tarihi olacağı kesinleşmişti ve indirimleri dün başlamış oldu. Birçok oyunun bu indirimler ile birlikte oyuncular ile buluşacak.

Bu yıl Steam yaz indirimleri 21 Haziran tarihinde başladı ve 5 Temmuz’da sona erecek. Gerçekten güzel oyunlar indirime girdi diyebiliriz. Öncelikle PUBG yaz indirimlerini beklemeden 2 gün önce erkenden indirime girerek Steam’i çökertmişti. PUBG indirimi 5 Temmuz’a kadar geçerli olduğunun altını çizelim. Bu yıl indirimler kapsamında 20.000’den fazla oyunun indirimde olduğu Steam Database tarafından açıklanmıştı. Dolarında yükselmesinden dolayı ağırlıklı öğrenci olan oyuncular oyun alımı açısından zora girmişlerdi. Bu indirimler gerçekten iyi gelecektir! HADİ BAKALIM! İndirimdeki diğer tüm oyunlara buradan bakabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”19799″] [ilgiliicerik icerik_id=”19861″] [ilgiliicerik icerik_id=”19928″] [ilgiliicerik icerik_id=”20009″] [ilgiliicerik icerik_id=”20071″]

:: İşte Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (9. GÜN)

Borderlands 2

Yeni bir sürgün ve yağma dönemi başlamak üzere. Büyük bir yeni dünya yaratıklarına, psikolara ve şeytani beyni olan Yakışıklı Jack’e karşı karşıya gelen dört yeni avcıdan biri olarak oynayın. Yeni arkadaşlar edinin, onları bir bazil silah ile silahlandırın ve keşfedilmemiş ve öngörülemeyen yaşam gezegeninde intikam ve kurtuluş arayışı için 4 kişilik bir co-op oyununda onlarla savaşın.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al


Dishonored 2

Dishonored 2’de doğaüstü bir suikastçı olarak rolünüzü yineleyin.
PC Gamer tarafından “mükemmel”, IGN “şaşırtıcı” ve “süper netice”, “şaşırtıcı” ve “mükemmel bir devamı” olarak IGN, Eurogamer tarafından bir “şaheser” ilan etti ve “zorlu bir intikam öyküsünü” Sınıfının en iyisi ”Game Informer, Dishonored 2, Arkane Studio’nun ilk şahıs aksiyon gişe rekorları kıran ve 100’den fazla ‘Yılın Oyunu’ ödülü olan Şerefsiz’in devamı niteliğindedir.


FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION

Şimdi Windows PC için nihai fantezi macera merkezinde olmaya hazır olun.

Nefes kesen açık bir dünya ile hayatınızın yolculuğuna en yakın arkadaşlarınızla bir araya gelin, muhteşem manzaralara tanık olun ve anavatanınızı düşünülemez bir düşkünlükten kurtarmak için yolculuğunuzda daha büyük hayat hayvanlarıyla tanışın.


SYNTHETIK

SYNTHETIK, büyük bir hileci-lite’nin tüm temel bileşenlerine sahiptir – muazzam rakipler ve muazzam rakipler tarafından savunularak, büyük bir önbellek, eşya, avantaj ve keşifler ile dolu sürekli değişen çevrelerde ortaya çıkan affetmez patronların savunduğu, aşılamaz bir hedef.
Tek başına ya da kesintisiz 2 oyuncu çevrimiçi kooperatif ile savaşa katılın, ama dikkatli olun; her fumble sonu anlamına gelebilir. Armagedon’un kalbini yenebilir misin?


WARTILE

Oyuncuyu, Vikingler’i onurlandırmak için İskandinav mitolojisinden esinlenen güzel el yapımı diorama savaş tahtalarında yer alan küçük maceralarla dolu bir minyatür evrene davet eden bir canlı, nefes alan masa üstü video oyununu deneyimleyin!


Citadel: Forged with Fire

Kale: Ateşle Dövme, büyü, yazılmayı ve krallar arası çatışmanın unsurlarını içeren devasa bir çevrimiçi sanal RPG oyunudur. Sihirli sanatların yeni basılmış bir çırağı olarak, Ignus’un tehlikeli dünyasını araştırmak için yola çıkacaksınız. Amacınız: Kendiniz için bir isim yaratın ve arazinin iktidardaki evleri arasında notoriety ve güç elde edin.

Göz atın:   Steam'de 25 TL Olan Oyun Ücretsiz! (OYUN+DLC) Yetişen Alıyor!

Kendi kaderini takip etmek için tam bir özgürlüğün var; aldatma ve aldatma çizgilerini, müttefikler ve düşmanların arasına yükselmek, diğer oyuncuların kötü şöhretli bir avcısı olmak, büyük ve benzersiz kaleler inşa etmek, ihalelerinizi yapmak için güçlü canavarlar inşa etmek ve zengin ve ilgi çekici tarihlerini açığa çıkarmak için keşfedilmemiş bölgeleri ziyaret etmek. Nihai güce ve nüfuza giden yol, seçim yapmaktır.


Black Desert Online Turkiye and MENA

Tamamen TÜRKÇE
Tüm dünyayı kuşatan ve milyonlarca oyuncuya sahip, hiç görmediğiniz yükseklikte görüntü kalitesine sahip bir açık dünya MMORPG.
Gerçekçi savaş dinamikleri ve yüzlerce kombo seçeceğiyle kendine özgü savaş tarzı.
Epik ölçekli kuşatmalar ve savaşlar.
Gerçek dünya kadar detaylı üretim ve ticaret sistemleri.
Black Desert’ta attığınız her adım, savaştığınız her düşman, keşfettiğiniz her köy, kasaba ve yer size başkalarının ulaşamadığı bilgi ve görevlerin kapısını açar.
Black Desert’ta karakterinizin bir eşi yok! Oynayacağınız en gelişmiş sınıf ve ırklarla tanışın.


Dishonored: Death of the Outsider

Arkane® Studios’daki ödüllü geliştiricilerden Dishonored®: Outsider Ölümü, eleştirmenlerce beğenilen Dishonored® serisinin bir sonraki bağımsız serüveni. Bir doğaüstü suikastçı olmak ve en büyük suikastı ortaya çıkarmak için akıl hocası Daud’la yeniden bir araya geldiğinde ünlü Billie Lurk’un rolünü üstlen. Dishonored® 2’nin imzasız oyun ve sanat tarzı üzerine inşa edilen Death of the Outsider, acımasız muharebe sistemleri, benzersiz seviye tasarımı ve her seçeneğinize cevap veren etkileyici hikaye anlatımı gibi tüm dizi özelliklerine sahiptir. Zorlayıcı karakterler ve canlandırıcı eylemlerle Ölümün Ölümü, Dishonored serisine yeni başlayanlar için mükemmel bir başlangıç noktasıdır ve oyunun ve dünyanın uzun süredir hayranları için önemli bir genişleme sağlar.


Terraria

Kaz, savaş, keşfet, inşa et! Bu heyecan dolu macera oyununda hiçbir şey imkansız değil. Dünya senin tuvalin ve gördüğün her şey ise boyan.
Aletlerini al ve işe koyul! Birbirinden farklı mekanlarda çeşitli düşmanlarla savaşmak için silah yap. İşine yarayan donanımlar, para ve diğer faydalı şeyler için derinlere doğru kazı yap. Kendi dünyanı inşaa etmek için ihtiyaç duyduğun kaynakları topla. Bir ev, bir hisar, hatta bir kale inşaa et. İnsanlar orada yaşamaya gelecektir ve belki de yolculuklarında sana yardımcı olacak çeşitli mallar satacaklardır.


Grand Theft Auto: San Andreas

Beş yıl önce Carl Johnson, Los Santos, San Andreas’da … çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzluklar yüzünden kendini yırtan bir şehir yaşamından kaçtı. Film yapımcıları ve milyonerlerin bayilerden ve gangsterlerden kaçınmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptıkları yerler.

Şimdi 90’ların başı. Carl eve gitmeli. Annesi öldürüldü, ailesi ayrı düştü ve çocukluk arkadaşlarının hepsi felakete doğru gidiyor. Mahalleye döndüğünde, bir çift bozuk polis onu cinayet için çerçevelendiriyor. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakların kontrolünü ele geçirmek için onu tüm San Andreas eyaletine götüren bir yolculuğa zorlandı.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu