Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (7. GÜN)

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (7. GÜN)

Abone Ol 

Beklenen Steam yaz indirimleri 2018 sonunda dün itibari ile başlamıştı. 20.000’den fazla oyun indirimde, bazı oyunlar popüler olup bazıları ise güzel olmasına rağmen gözden kaçabiliyor. Binlerce oyun mevcut indirimde, bizde sizlere Steam yaz indirimleri kapsamında günlük olarak indirimde alınabilecek Steam oyunlarını derledik. İşte 7. günün oyunları;

[ilgiliicerik icerik_id=”19785″] [ilgiliicerik icerik_id=”19709″]

Büyük indirimlerin yer alacağı tarihler, Valve tarafından hiçbir zaman resmi olarak açıklanmıyordu ancak Twitter üzerinden 21 Haziran 2018 tarihi olacağı kesinleşmişti ve indirimleri dün başlamış oldu. Birçok oyunun bu indirimler ile birlikte oyuncular ile buluşacak.

Bu yıl Steam yaz indirimleri 21 Haziran tarihinde başladı ve 5 Temmuz’da sona erecek. Gerçekten güzel oyunlar indirime girdi diyebiliriz. Öncelikle PUBG yaz indirimlerini beklemeden 2 gün önce erkenden indirime girerek Steam’i çökertmişti. PUBG indirimi 5 Temmuz’a kadar geçerli olduğunun altını çizelim. Bu yıl indirimler kapsamında 20.000’den fazla oyunun indirimde olduğu Steam Database tarafından açıklanmıştı. Dolarında yükselmesinden dolayı ağırlıklı öğrenci olan oyuncular oyun alımı açısından zora girmişlerdi. Bu indirimler gerçekten iyi gelecektir! HADİ BAKALIM! İndirimdeki diğer tüm oyunlara buradan bakabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”19799″] [ilgiliicerik icerik_id=”19861″] [ilgiliicerik icerik_id=”19928″]

:: İşte Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (7. GÜN)

Endless Space 2
Assassin’s Creed Origins

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Antik Mısır’dayız. Görkemli olduğu kadar entrikalarla dolu bir çağı kapatacak müthiş bir iktidar savaşı yaşanıyor. Suikastçı Kardeşlik Örgütünün köklerine yapacağın bu yolculukta karanlıkta kalmış sırları ve unutulmuş efsaneleri gün yüzüne çıkaracaksın.

*Discovery tour by Assassin’s Creed®: Eski Mısır şimdi ücretsiz olarak güncellenebilir!*

KEŞFEDİLECEK BİR ÜLKE
Nil Nehri boyunca seyahat et, pirametlerin gizemlerini açığa çıkar, tehlikeli antik hizipler ve vahşi yaratıklarla dövüşürken bu muazzam ve öngörülemez toprakları keşfet.

HER SEFERDE YENİ BİR HİKAYE
Çeşitli görevler ve sürükleyici hikayelerde, en soylularından en alt tabakadan gelenlere kadar bir çok kuvvetli ve unutulmaz karakterle yolun kesişecek.

SÜRÜKLEYİCİ AKSİYON RPG
Dövüşmenin yepyeni bir yolunu keşfet. Farklı nitelikteki onlarca nadir silahı ele geçir ve kullan. Karmaşık bir ilerleme mekaniği üzerinde yolunu aç, özgün ve kuvvetli düşmanlar karşısında yeteneklerini göster.
Assassin’s Creed IV Black Flag

Yıl 1715’tür. Karayipler Karayipler’i yönetir ve yolsuzluk, açgözlülük ve zulümün yaygın olduğu kendi kanunsuz Cumhuriyeti’ni kurmuşlardır.

Bu kanunlar arasında Edward Kenway adında bir genç kaptan var. Zafer için yaptığı mücadele, ona Kara Ayva gibi efsanelere saygı duymasını sağladı, ama aynı zamanda onu, Korsanlar’ın inşa ettiği her şeyi tahrip edebilecek bir savaş olan Assassinler ve Tapınakçılar arasındaki eski savaşa da çekti.

Altın Çağ Korsanlığına hoş geldiniz.
Osiris: New Dawn

“En eski ve en güçlü korku, bilinenin korkusudur.” – H.P. Lovecraft

Yıl 2078 ve Dünya’nın kaynakları neredeyse tükendi. İnsanoğlunun yakın ışık hızına sahip “katlama motoru” keşfi, Osiris seferlerini Gliese 581 sistemine güçlendirdi. Sen U.N.E tarafından gönderilen ikinci kolonizasyon takımısın. Uzay istasyonunuz bozulduğunda, uzaylı bir gezegene acil iniş yapmaya zorlandığında, potansiyel olarak yaşanabilir gezegenleri incelemek için (Birleşmiş Milletler).

Proteus 2’nin yüzeyine iniş yaptıktan sonra, herhangi bir maliyetle görevinizi tamamlamak için gezegeninizi ve çevredeki uyduları hayatta kalmak, zanaat kurmak, inşa etmek ve keşfetmek için tüm bilgilerinizi kullanmalısınız. Sınıfınızı seçin, arkadaşlarınıza katılın ve yerli vahşi yaşamı savunun ve orijinal Osiris 1 misyonunu çevreleyen gizemi ortaya çıkarın. Merkezi bir habitat inşa ederek yabancı bir ortamın ve öngörülemeyen hava koşullarının tehlikelerini aşın, gıdaları büyütmek için modüler birimlerle yapıyı genişletmek, yaşam alanları inşa etmek ve bir üretim laboratuarı oluşturmak. Ekipmanı geliştirin ve rovers, hover el sanatları ve uzay el sanatları gibi çeşitli araçları inşa etmek için yeni teknolojiler öğrenin.


Space Engineers

Uzay Mühendisleri uzayda ve gezegenlerde mühendislik, inşaat, keşif ve hayatta kalma hakkında bir kum havuzu oyunu. Oyuncular uzay gemileri, uzay istasyonları, çeşitli boyutlarda gezegen karakolları ve (sivil ve askeri), pilot gemiler ve gezegenleri keşfetmek ve hayatta kalmak için kaynak toplamak için uzayda seyahat gemi inşa eder. Hem yaratıcı hem de hayatta kalma modlarına sahip olan, neyin inşa edilebileceği, kullanılabileceği ve keşfedilebileceği konusunda bir sınır yoktur.

Göz atın:   Heavy Rain PC Demosu Çıktı

Uzay Mühendisleri gerçekçi, volumetrik tabanlı bir fizik motoruna sahiptir: Oyundaki her şey monte edilebilir, demonte edilebilir, hasar görebilir ve yok edilebilir. Oyun, tek veya çok oyunculu modlarda oynanabilir.Spintires: MudRunner

Spintires: MudRunner, milyon satıcı indie Spintires’in en son versiyonu. Spintires: Spintires: MudRunner oyuncuları sürücü koltuğuna koyar ve onları inanılmaz bir arazi aracından almak için cesaretlendirir.


Pure Farming 2018

Modern çiftçiliğin tüm yönlerini yönetmek için en son teknolojiyi ve son teknoloji ürünü lisanslı makineleri kullanın. Kenevir, kahve çekirdeği ve zeytin gibi bölgeye özgü bitkileri yetiştirmek için Avrupa, Asya ve her iki Amerika arasında seyahat edin. Simülasyon gazileri ve çiftçilere yeni başlayan oyuncular için uyarlanmış üç benzersiz oyun modu sayesinde yolunuzu ikiye katlayın.Cold Waters

İzlanda’ya bağlı bir Sovyet iniş kuvvetini takip ettikten sonra saldırınızı planlamanın zamanı geldi. İnişle iniş yapan gemilerin torpidolarına sessizce yaklaşır ve ortaya çıkan kaos sırasında kaçar mısınız? Ya da uzun menzilli füzelere çarpar ama düşman eskortlardan risk karşı saldırı mı? Hepsini tespit ettin mi, başka bir denizaltı seni dinliyor mu? Avcı avlanmış oldu mu? Soğuk Sulardan kurtulacak mısın?


Age of Wonders III

Wonders III yaşı ödüllü strateji dizisinin uzun zamandır beklenen devamıdır. Empire Building, Rol Oynama ve Harp, Age of Wonders III eşsiz bir karışımını sunan dizi dizi ve yeni oyuncular hem gazileri için sıra tabanlı fantezi stratejisinde nihai sunuyor!
Day of Defeat

2. Dünya Savaşı tiyatrosunda Mihver ve Müttefik birliklerinden birine katılarak bu tiyatroda siz de rol alın. Oyuncular, tarihi silahlarla donatılmış hafif/taarruz/ağır birlikler, keskin nişancı ya da makineli tüfekçi sınıfından herhangi birini seçip bu tiyatro arenasında rol alabilir. Bölümler, tarihi operasyonların şifrelerine göre yapılmıştır ve savaş köpürdüğünde, oyuncular bölümün belirlenen görevlerini yerine getirebilmek için birlikleriyle beraber çalışmak zorundadırlar.


Mount & Blade

Calradia, toprakları üzerinde kanları dökülen serüvencilere ve paralı askerlere büyük zenginlikler ve bunun ötesinde tehlikeler vaat eden savaş içindeki bir diyar. Cesaret ve sağlam bir kılıçla, bilinmez bir yabancı bir savaşçı olarak ün salabilir.

  • Tamamen özgür bir oynanış sunan açık dünya. İçerisinde kasabaları, şatoları ve şehirleri barındıran yüzden fazla eşsiz mekana sahip olan bir dünyada istediğiniz şekilde hareket edebilirsiniz.
  • Çığır açan at sırtında dövüş sistemi.
  • Gelişmiş ve sezgisel kılıç dövüş sistemi.
  • At sırtında ve yaya olarak, çok çeşitli kendine has benzersiz özellikleri olan orta çağ silahlarını kullanın.
  • Yalnız bir serüvenciden, ordular yöneten bir kumandana, bir kasaba, şato veya şehir sahibine kadar herhangi biri olabilirsiniz.
  • Geliştirilmiş yapay zeka, mücadelelerde ve stratejik planlarınızda sizi zorlayacak.
  • Yüzlerce karakterle etkileşime girebileceksiniz.Grand Theft Auto III

Sonsuza dek açık dünya oyunlarını değiştiren yayılan suç destanı. Liberty City’e hoşgeldiniz. Her şey nerede başladı. Büyük beğeni toplayan gişe rekorları kıran Grand Theft Auto III, Liberty City’nin karanlık ve keyifsiz yeraltı dünyasına hayat veriyor. Büyük ve çeşitli açık bir dünya, hayatın her yürüyüşünden vahşi karakterlere ve ilerde keşfedilme özgürlüğüne sahip Grand Theft Auto III, karanlık, merak uyandırıcı ve acımasız suç dünyasını parmaklarınızın ucuna getirir.

Yıldız sesleri, karanlık bir çizgi hikayesi, çarpıcı bir film müziği ve devrim niteliğindeki açık dünya oyunlarıyla Grand Theft Auto III, bir nesil için açık dünya türünü tanımlayan oyun.
Terraria

Kaz, savaş, keşfet, inşa et! Bu heyecan dolu macera oyununda hiçbir şey imkansız değil. Dünya senin tuvalin ve gördüğün her şey ise boyan.

Aletlerini al ve işe koyul! Birbirinden farklı mekanlarda çeşitli düşmanlarla savaşmak için silah yap. İşine yarayan donanımlar, para ve diğer faydalı şeyler için derinlere doğru kazı yap. Kendi dünyanı inşaa etmek için ihtiyaç duyduğun kaynakları topla. Bir ev, bir hisar, hatta bir kale inşaa et. İnsanlar orada yaşamaya gelecektir ve belki de yolculuklarında sana yardımcı olacak çeşitli mallar satacaklardır.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu