Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (4. GÜN)

Beklenen Steam yaz indirimleri 2018 sonunda dün itibari ile başlamıştı. 20.000’den fazla oyun indirimde, bazı oyunlar popüler olup bazıları ise güzel olmasına rağmen gözden kaçabiliyor. Binlerce oyun mevcut indirimde, bizde sizlere Steam yaz indirimleri kapsamında günlük olarak indirimde alınabilecek Steam oyunlarını derledik. İşte 4. günün oyunları;

[ilgiliicerik icerik_id=”19785″] [ilgiliicerik icerik_id=”19709″]

Büyük indirimlerin yer alacağı tarihler, Valve tarafından hiçbir zaman resmi olarak açıklanmıyordu ancak Twitter üzerinden 21 Haziran 2018 tarihi olacağı kesinleşmişti ve indirimleri dün başlamış oldu. Birçok oyunun bu indirimler ile birlikte oyuncular ile buluşacak.

Bu yıl Steam yaz indirimleri 21 Haziran tarihinde başladı ve 5 Temmuz’da sona erecek. Gerçekten güzel oyunlar indirime girdi diyebiliriz. Öncelikle PUBG yaz indirimlerini beklemeden 2 gün önce erkenden indirime girerek Steam’i çökertmişti. PUBG indirimi 5 Temmuz’a kadar geçerli olduğunun altını çizelim. Bu yıl indirimler kapsamında 20.000’den fazla oyunun indirimde olduğu Steam Database tarafından açıklanmıştı. Dolarında yükselmesinden dolayı ağırlıklı öğrenci olan oyuncular oyun alımı açısından zora girmişlerdi. Bu indirimler gerçekten iyi gelecektir! HADİ BAKALIM! İndirimdeki diğer tüm oyunlara buradan bakabilirsiniz.

:: İşte Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (4. GÜN)

Rocket League

Futbol, uzun süredir beklenen fizik temelli dizide, sevilen arena klasiği olan Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars’a bir kez daha bir kez daha buluşuyor!

Fütürist bir Spor-Aksiyon oyunu olan Rocket League, oyunculara inanılmaz hedefler ya da çoklu, çok detaylı arenalarda epik tasarruf sağlamak için topların içine düşebilecek güçlendirilmiş araçlarla donatıyor. Gerçekçi etkileşimleri simüle etmek için gelişmiş bir fizik sistemi kullanan Rocket League, bu inanılmaz, yüksek oktanlı dernek futbolunun yeniden tasarlanmasında oyunculara tam bir sezgisel kontrol hissi vermek için kütle ve momentuma dayanır.


The Long Dark

Gece gökyüzünü parlak ışıklar aydınlatıyor. Rüzgar, öfkesini ahşap barakanın ince duvarlarından çıkarıyor. Uzaklarda bir kurt uluyor. Çantandaki bitmek üzere olan erzaka bakıyorsun ve elektriğin gizemli bir şekilde kesilmesinden önceki günlere dönmek istiyorsun. Ne kadar süre boyunca hayatta kalabileceksin?

Long Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında oyuncular engin buzlu bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı düşünmeye ve keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma mücadelesidir. Zombi falan yok; sadece sen varsın ve karşında da soğuk ve Doğa Ana’nın sana yöneltebileceği tehditler var.


American Truck Simulator

Efsanevi Amerikan kamyonlarını deneyimleyin ve güneşli Kaliforniya, kumlu Nevada ve Arizona Büyük Kanyon Devleti boyunca çeşitli kargolar verin. Amerikan Kamyon Simülatörü, nefes kesici manzaralar ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki geniş çapta tanınan simgesel yapılardan bir yolculuğa çıkmanızı sağlar.

Oyun mekaniği, Euro Truck Simulator 2’den son derece başarılı bir modele dayanıyor ve SCS Software’in en büyüleyici oyun deneyimini yaratarak yeni özellikler ile genişletildi.

Amerikan Kamyon Simülatörü yerel bir yük taşımacılığı pazarına girmek için sizi bir sürücünün koltuğuna yerleştirir, böylece sizi bir operatör-operatör haline getirmeye çalışır ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük taşımacılık şirketlerinden birini yaratır.


Total War: ATTILA

Kıtlık, hastalık ve savaşın karanlığında, Doğu’nun muhteşem bozkırlarından yeni bir güç doğuyor. Yenilmez savaşçı kral arkasında bir milyon atlıyla gözlerini Roma’ya dikti…

Gerçek zamanlı taktikleri, sıra tabanlı stratejiyle birleştiren ödüllü PC oyun serisinin en yeni bölümü, Total War: ATTILA oyuncuları M.S. 395 yılına, Karanlık Çağların şafağında kıyamet benzeri bir kargaşanın yaşandığı bir döneme geri götürüyor.

Hayatta kalabilmek için ne kadar ileri gideceksiniz? Dünyadaki zulmü bitirip, kendi barbar veya Doğu krallığınızı mı kuracaksınız? Yoksa nihai strateji mücadelesi kapsamında, Roma İmparatorluğu’nun son kalıntısı olarak yaklaşan fırtınaya karşı durmaya mı çalışacaksınız?

Tanrı’nın Gazabı yaklaşıyor. Dünyanız alevler içinde kalacak.

Kıyamet benzeri yıkım mekanikleri
Binaları yakmak ve kuşatılanları korkutmak için alevlerin acımasız gücünü kullanın ya da taş üstünde taş bırakmama mekaniğiyle koca şehirleri ve bölgeleri oyun haritasından tamamen silin.

[ilgiliicerik icerik_id=”19785″]

Worms Clan Wars

Worms Klan Savaşları dostları ve aileleri, kendini geliştirmenin, dünya hakimiyetinin ve patlayan koyunların asil peşinde koşar.

Worms Clan Wars bugüne kadarki en büyük ve en iyi Worms ™ oyunu – daha fazla solucan, daha büyük manzaralar, daha dinamik su, daha fazla silah ve daha önce hiç olmadığı kadar çok özelleştirme ürünü. Worms ™ Clan Wars, bir sonraki gen PC donanımından tam olarak yararlanmak için tasarlanmıştır. Yeni yüksek çözünürlüklü 3 boyutlu görseller (ama yine de klasik 2D oyununu koruyor), kullanıcıların tek bir oyuncu deneyimini iyileştirmek için heyecan verici ilaveler ve bir Solucan hayranının isteyebileceği her şeyden daha fazla faydalanabilmeleri için yeni aydınlatma efektleri, yeni özellikler sunuyor.

Form Klanları, Dünyaya Katılın

Korkunç bir takım oluşturmak için arkadaşlarınızla ve diğer Worms ™ Clan Wars oyuncularıyla bir araya gelin; klanınızı adlandırın, kendi ambleminizi tasarlayın, diğer oyuncuları lider ve memur olarak harekete geçirin. Klanınızı ligin içine girin ve skor tablolarında işaretlemek için birlikte savaşın. Kimse boş bir kupa dolabı istemiyor!

 


Portal 2 

Portal 2, 70’in üzerinde ödül alan ve tutkulu takipçilere sahip olan Portal’ın yenilikçi oynanışından, hikayesinden, müziğinden güç alıyor.

Tek oyunculu bölümünde Portal 2, canlı ve yeni karakterlerden oluşan bir kadro, yeni bulmaca unsurları ve çok daha büyüklükte karışık deney odaları sunuyor. Oyuncular, Aperture Science Laboratuvarlarının ilk oyunda onları yönlendiren ölüm saçan bilgisayar GlaDOS tarafından yeniden bir araya getirilen, daha önce görülmemiş yerlerini keşfedecekler.

Oyunun iki kişilik takım oyunu modu ise, eşsiz bir hikayeye, test odalarına ve iki yeni karaktere sahip baştan aşağı ayrı bir senaryo sunuyor. Bu yeni mod, oyuncuları, portallar hakkında bildiklerini düşündükleri her şeyi tekrar düşünmeye zorluyor. Başarıya ulaşmalarında sadece birlikte hareket etmeleri değil, aynı zamanda da birlikte düşünmeleri gerekecek.


Empyrion – Galactic Survival

Empyrion – Galaktik Survival bir 3D açık dünya alanı sanal alan hayatta kalma macera. Çeşitli farklı gezegenleri keşfetmek, fethetmek veya sömürmek ve Empyrion’un gizemlerini keşfetmek için güçlü gemiler, güçlü uzay istasyonları ve geniş gezegen yerleşimleri inşa edin!

İnsan, uzaylı ve biyolojik tehlikelerle savaşın ve gizli tehlikelerle dolu bir düşman galakside hayatta kalın. Arkadaşlarınızla yalnız bir kurt ya da ekip olarak oynayın, yeni dostluklar kurun, ittifaklar kurun ya da güneş sistemini ele geçirmek için savaş yapın.

Empyrion, öğeleri uzay simülasyonlarından, inşaat oyunlarından, hayatta kalma oyunlarından ve ego-atıcılardan benzersiz bir şekilde birleştirir. Empyrion’da kaderinizi sonsuz olasılıklarla bir galakside yaratabilirsiniz!

[ilgiliicerik icerik_id=”19709″]

Kingdom Come: Deliverance

Bir demircinin oğlu olan Henry olarak korkunç bir iç savaşın ortasında istilacıların köyünü istila etmesini, arkadaşlarını ve aileni hunharca katletmesini çaresiz bir biçimde izlemek zorunda kalıyorsun. Acımasız saldırıdan kıl payı kurtulduktan sonra karşılık vermek için kılıcını eline alma vakti geldi. Ailenin intikamını al ve istilacıları geri püskürt!

Hikâye:

Avrupa’nın merkezinde yer alan Bohemya kültür, gümüş ve ihtişamlı kaleler açısından zengin bir bölgedir. İmparator IV. Charles’ın ölümünden sonra krallık karanlık zamanlara sürüklenmiştir: Savaş, yozlaşma ve fikir ayrılıkları Kutsal Roma İmparatorluğu’nun bu biricik bölgesini paramparça etmektedir.
Babasının ölümünden sonra tahta oturan Wenceslas, babasının aksine toy, rahatına düşkün ve sakin bir hükümdardır. Macaristan Kralı olan üvey kardeşi Kırmızı Tilki Sigismund ise Wenceslas’taki bu zayıflığı fark eder. İyi niyet göstergesi olarak Bohemya’ya giden Sigismund üvey kardeşini kaçırır. Artık Sigismund’u Bohemya’yı yağmalamaktan ve servetine servet katmaktan alıkoyabilecek bir kral yoktur.


Rust

Bunu yapmak için açlık, susuzluk ve soğuk gibi engellerin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Ateş yakın. Barınak inşa edin. Et için hayvanları öldürün. Kendinizi diğer oyunculardan koruyun ve et için onları öldürün. Diğer oyuncularla ittifak kurun ve bir kasaba oluşturun. Hayatta kalabilmek için ne gerekiyorsa yapın.

Göz atın:   Ali Koç: Dünya Kulüplerinin Yer Alacağı eSpor Ligi Kurulmak Üzere
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu