Valve, Steam Oyun Festivali: Yaz 2020 Etkinliğini Erteledi - TeknoDiot.com

Valve, Steam Oyun Festivali: Yaz 2020 Etkinliğini Erteledi

Abone Ol 

Valve’nin her yıl yaz aylarında düzenlediği Steam Oyun Festivali Yaz 2020 bu yıl bir süre ileri ertelendi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Valve oyunculara bir duyuruda bulundu. Normal şartlarda 9 Haziran tarihinde düzenlenecek olan Steam Oyun Festivali Yaz 2020 Etkinliği biraz ileri tarihe ertelendi. Yapılacak olan etkinliğin yeni tarihi ise 16 Haziran – 22 Haziran olarak belirlendi.

Böylece Steam Game Festival (Steam Oyun Festivali) bir hafta ileri bir tarihe ertelenmiş oldu. Normalde Steam Oyun Festivali Yaz 2020’nin E3 haftası boyunca gerçekleşmesi gerekiyordu. Valve, gelecek oyunlardan zaman sınırlı demolar veya “kısa oynanabilir deneyimler” ve etkinlik sırasında bu oyunların katılımcı geliştiricileriyle bağlantı kurma şansı vaat ediyor.

Bu arada Steam Game Festival: Summer Edition, Steam’e gelen üçüncü etkinlik oldu. Steam etkinliğinin bu yaz sürümünün 16 Haziran – 22 Haziran tarihleri arasında düzenleneceğini duyurdu.

Steam Yaz Oyun Festivali

Valve, Steam Oyun Festivali: Yaz 2020 Etkinliğini Erteledi

Valve olayı neden geciktirdiğini belirtmedi, ancak bunun nedeni büyük olasılıkla 25 Mayıs’ta Minneapolis polis tarafından öldürülen George Floyd ile ilgili devam eden öfke, huzursuzluk ve protestolar olduğu düşünülüyor.

Steam Oyun Festivali: Yaz 2020, Steam’in üçüncü etkinliği olacaktı. İlk etkinlik, Geoff Keighley’nin The Game Awards’u ile kesişmişti ve 48 saat boyunca sürmüştü. Mart ayında gerçekleştirilen bahar etkinliği, COVID-19 endişesi sebebiyle ertelenen Game Developers Conference (Oyun Geliştiricileri Konferansı) sırasında gerçekleşmişti.

Valve, Steam Oyun Festivali: Yaz 2020 Etkinliğini Erteledi

Göz atın:   Nintendo Switch'ten Oyuncularını Sevindirecek Haber!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!