Tiktok Takipçi Satın Al

Steam İçin EA Play Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Geçen hafta yaptığımız haberde yakında çıkış yapacağını duyurduğumuz EA PLAY çıkış tarihi kesinleşti! Detaylar haberimizde…

Steam‘de çıkış yapacak olan EA PLAY ile ilgili sıkça sorulan soruları ve sizin için çıkış tarihini derledik. Aylık 12₺ ve yıllık 65₺ olacak bu efsane uygun fiyatlı Electronic Arts aboneliğini şimdiden kaçırmayın. Şahsen ben alacağım birlikte oyun oynamak isterseniz yorum atmanız yeterli.

EA Play nedir?


EA Play, Electronic Arts oyunlarını sevenler için abonelik sistemidir. Üyelik, daha fazla ödül, daha fazla özel deneme ve daha fazla indirim ile en sevdiğiniz EA oyunlarını oynamanızı sağlar.

Abonelik içeriği şöyle:

  • Özel görevleri ve ödülleri, üyelere özel içerikleri, yeni oyunların erken erişimlerini ve en iyi oyunlardan oluşan kütüphaneye erişimi açın.
  • Seçilmiş yeni oyunları yayınlanmadan önce 10 saate kadar oynayın.
  • Electronic Arts’ın gözde serilerinden ve oyunlarından oluşan koleksiyona sınırsız erişimle daha fazla oyun oynayın.
  • Steam’deki oyun indirmeleri, Sezon Biletleri, Points paketleri ve DLC’ler gibi tüm dijital EA Alışverişlerinizde %10* indirimden faydalanın!

EA Access’e ne oldu?

İsim değişikliği yapıldı ve artık EA Play oldu. Bir EA Access üyesi olarak tüm harika oyunlara ve avantajlara erişmeye devam edebilirsiniz.

Ne zaman Steam’den abonelik alımı başlayacak?

31 Ağustos’ta siz oyuncularla buluşacak!

Abonelikle hangi oyunları elde edeceğim?

Battlefield™, Need for Speed™, Plants vs Zombies™, STAR WARS™ Battlefront™ ve daha birçok ünlü serimizin oyunlarını oynayabilirsiniz. Liste uzayıp gidiyor!

Steam İçin EA Play Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Bir EA Play oyun denemesi oynarsam ilerlemem aktarılacak mı?

Üyeler seçilmiş yeni Electronic Arts oyunlarını yayınlanmadan önce sınırlı süreliğine indirip deneyebilir. Evet, yanlış duymadınız. EA Access üyeliğiyle EA’in en yeni ve en iyi oyunlarını ilk oynayan siz olacaksınız. Ayrıca oyunun demosunu değil, kendisini denediğiniz için ilerlemeniz aktarılacak ve böylece oyunu satın almaya karar verirseniz kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Erken erişim döneminden sonra oyunları oynamaya devam edebilir miyim?

Erken erişim denemeni tamamlandıktan sonra oynamaya devam etmek istiyorsanız oyunu satın almanız gerekir.

%10 üyelik indirimimi hangi içeriklerde kullanabileceğim?

Steam’deki tam sürüm oyunlar, Sezon Biletleri, Points paketleri ve DLC’ler gibi dijital EA Alışverişlerinizde tasarruf edebilirsiniz.

Steam İçin EA Play Çıkış Tarihi Duyuruldu! Steam İçin EA Play Çıkış Tarihi Duyuruldu! Steam İçin EA Play Çıkış Tarihi Duyuruldu! Steam İçin EA Play Çıkış Tarihi Duyuruldu! Steam İçin EA Play Çıkış Tarihi Duyuruldu! Steam İçin EA Play Çıkış Tarihi Duyuruldu! Steam İçin EA Play Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu