Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus Düz Ekranlara Sahip Olacak

Galaxy S22 ve S22+ düz ekranlara sahip olacak, S22 Ultra'nın kamera özellikleri açıklandı

Samsung, Ocak 2021’de Galaxy S21 serisini normalden çok daha erken tanıttı. Sonuç olarak, şu anda önümüzdeki üç aydan daha kısa bir süre olan aynı ay için yaklaşan Galaxy S22 akıllı telefonlarını bekliyoruz.


Bu beklentiye dayanarak, yeni telefonlar için bu kadar sık ​​ortaya çıkan sızıntıları görmek şaşırtıcı değil. Şirket, Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra olmak üzere üç yeni akıllı telefon tanıtacak.

Galaxy S22 Ultra, serinin donanım kralı olurken, ilk iki cihazın geleneksele daha yakın olacağını zaten biliyoruz. Bugün yeni bir rapor, S22 ve S22+’ın beklediğimizden daha basit olacağını gösteriyor.

 

Bu ayın başlarında, cihazın varsayılan ekranlarını gösteren bir görüntü de dahil olmak üzere, yakında çıkacak olan Galaxy S22 serisi için zaten renderlar gördük. Bugün, tanınmış bahşişçi IceUniverse, iki akıllı telefonun düz ekranlarında simetrik çerçevelerin yanı sıra düz arka panellerle geleceğini iddia eden söylentileri desteklemek için burada.

Samsung Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus Düz Ekranlara Sahip Olacak

Dayanarak tweet, iki küçük Galaxy S22 üyeleri simetrik dirsek ve sadece Samsung Galaxy S21 ve S21 + akıllı telefonlarda gibi flatbacks düz ekranlara gelecek. Sızıntı yapan kişi, çiftin çentiksiz iPhone 13 serisine benzediğini söyleyecek kadar ileri gidiyor.

Bu, Galaxy S22 ve S22+ akıllı telefonlarının Apple’ın akıllı telefonları gibi düz kenarlara sahip olacağını gösteriyor. İlginç bir şekilde, son sızıntıların çoğunda yuvarlak çerçeveli akıllı telefonlar gösteriliyor, ancak durum pek de öyle görünmüyor.

Galaxy S22 Ultra kamera özellikleri detaylandırıldı

Sızdırılan Galaxy S22 ve S22+ sızıntısının yanı sıra Ice Universe, S22 Ultra kamera kurulumuyla ilgili detayları da paylaştı. Ultra’daki kameranın arkasındaki teknik özellikler birçok değişikliğe maruz kaldı. O yüzden şimdilik bunu cihazın kamera özellikleriyle ilgili en güncel rapor olarak kabul etmeliyiz.

IceUniverse, S22 Ultra’nın 108 MP kameraya sahip olacağını söylüyor. Bu, Samsung HM3 kameranın geliştirilmiş bir versiyonudur. 1 / 1.33″ boyutunda ve f/1.8 diyafram açıklığına sahiptir. Ayrıca 12 MP ultra geniş kamera, 3x telefoto zumlu 10 MP telefoto birimi var. Kurulum 10 MP periskop modülü ile tamamlanır. Galaxy S22 Ultra, serideki en büyük ekrana ve 5.000 mAh kapasiteli en büyük pile sahip olacak.

Cihaz ayrıca S-Pen yuvasına sahip S serisinde oyunun kurallarını değiştirecek. Hatta S22 Ultra ile Samsung’un Galaxy Note 22 serisini iptal etmek için iyi bir bahanesi olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu