Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Fold Yeniden Tasarlanan Tasarım Farkları!

Ekran hataları başta olmak üzere bir çok hatalar dolayısıyla tanıtımı ertelenen Galaxy Fold yenilenen tasarımıyla gün yüzene tekrar cıktı.

Samsung, Galaxy Fold‘da birkaç değişik değişiklik yaptı. Birkaç ay önce ilk test edenler tarafından not edilen sorunları tekrarlamaktan kaçınmak için. Değişiklikten sonra, şirket cihazın çeşitli fotoğraflarını yayınladı. Görüntülerde Galaxy Fold’un ilk versiyonunu, bu yeni versiyon ile revize edilmiş ve düzeltilmiş olanları karşılaştırma fırsatı bulduk. Samsung, nihayet Eylül ayında Galaxy Fold için tanıtım tarihini seçti. Duyuru, üreticinin resmi blogu aracılığıyla yapıldı ve birde değişiklik listesi ile birlikte geliyor. Samsung, Fold’un ilk müşterilerinin birkaç ay önce ilk test cihazlarıyla aynı sorunları yaşamasını istemiyor. Eylül ayında piyasaya sürülmeden önce, Samsung kapsamlı testler yapmaya devam ediyor.Samsung Galaxy Fold Yeniden Tasarlanan Tasarım Farkları!


Samsung ilk önce katlanabilir akıllı telefonun Infinity Flex ekranına uygulanan koruyucu filmin artık daha büyük olduğunu, böylece kenarlarının ekranın sınırları altında göründüğünü ve cihazın sahiplerinin artık çıkarmaya istekli olmadığını açıklıyor.Samsung Galaxy Fold Yeniden Tasarlanan Tasarım Farkları! Samsung Galaxy Fold Yeniden Tasarlanan Tasarım Farkları!

Daha belirgin olarak, menteşenin üst ve altı, T şeklinde plastik kapaklarla takviye edilmiştir. Artık AMOLED esnek levhanın altındaki herhangi bir nesnenin geçmesini engelleyen bir şey var. Samsung Galaxy Fold Yeniden Tasarlanan Tasarım Farkları! Samsung Galaxy Fold Yeniden Tasarlanan Tasarım Farkları!

Ancak , Samsung tarafından belirtildiği gibi , bu menteşenin arkasının da “Menteşe ile Galaxy Katlama gövdesi arasındaki boşluğu azaltmak için” değiştirildiğini görüyoruz. Ancak, son değişikliklerin bazıları bu görüntülerde görünmez. Samsung, “korumasını güçlendirmek için Infinity Flex ekranının altına metal katmanları” ekledi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu