Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Street Fighter 6 İş Birliği Başlıyor!

Festival kapsamında Street Fighter 6 kostümleri, birbirinden eğlenceli PUBG Arcade Battle Royale modları ve muhteşem hediyeler var.

Temmuz ayının ilerleyen günlerinde, dövüş oyunu hayranları, kostüm listemize tanıdık bir dizi karakterin eklendiğini görecekler. CAPCOM’un ünlü dövüş oyunu Street Fighter 6 ile gerçekleşen yeni PUBG: BATTLEGROUNDS iş birliği, Chun-Li, Ryu, Luke ve Cammy gibi isimler başta olmak üzere oyunun efsanevi dövüşçülerinden bazılarını heyecan dolu battle royale maçlarımıza dahil edecek. Street Fighter 6 temalı bu öğeler, 26 Temmuz-20 Eylül arasında satın alınabilecek.


PUBG Survivor Yaz Festivali Ödülleri:

PUBG Street Fighter 6 İş Birliği Başlıyor!

Nefes kesen etkinlikler ve oyun içi olaylardan oluşan PUBG Survivor Yaz Festivali, topluluktaki herkese bir dizi göreve katılarak hem oyun içi hem de oyun dışı ödüller kazanma şansı sunuyor. İlk iş, oyuncuların tamamlaması için yeni oyun içi görevlerle yaz boyunca düzenli olarak güncellenecek olan Yaz Görevi Etkinlik merkezi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site yaz boyunca düzenli olarak oyuncuların tamamlaması için yeni oyun içi görevlerle güncelleniyor olacak. Bu hedefleri tamamladığınızda Yaz Pulları (Summer Stamps) kazanacaksınız. Bu pullar da size yeni, yaz temalı bir isimlik, oyun içi premium para birimi G-COIN ve muhteşem bir masaüstü bilgisayar gibi ödüller kazanma fırsatı kazanmak için rastgele seçilme fırsatı verecek. Survivor Yaz Festivali 13 Eylül’de sona eriyor, bu yüzden kolları sıvayıp oyuna dalmak ve pul kazanmaya başlamak için bolca zaman var.

Heyecan verici etkinlikler ve oyun içi olaylardan oluşan PUBG Survivor Yaz Festivali, oyunculara şu ödülleri kazanma fırsatı veriyor:

PUBG Street Fighter 6 İş Birliği Başlıyor!

PUBG Arcade Yenilenmesiyle Bluebomb Rush (Bomba Modu) Modu Geldi:

PUBG Arcade, Temmuz 24.2 güncellemesiyle Hızlı Battle Royale ve Takım Ölüm Oyunu gibi özel modlar, yepyeni Mavi Bomba Telaşı modu gibi yenilikler ve çok daha fazlasından oluşan büyük bir revizyondan geçti. Yeni ve geliştirilmiş Arcade, PUBG topluluğuyla birlikte yeni oyun modlarının test edileceği geçmiş ve gelecek LABS modlarına da ev sahipliği yapacak. Arcade Puanı (AP) sisteminin eklenmesiyle, PUBG: BATTLEGROUNDS oynamanın farklı yollarını deneyip Hayatta Kalanlar, yepyeni oyun içi ödüller kazanma şansı elde ediyor.

PUBG Street Fighter 6 İş Birliği Başlıyor!

Özel Drop Etkinlikleri:

Özel Drop etkinlikleri de yaz güncellemesinin bir parçası. Oyuncular Summer Splash Bingo, Yaz Ortası oyuna giriş ödülleri ve silahsız Sokak Savaşı misyonu gibi etkinlikler kapsamında Street Fighter 6 temalı kask, emote, Avcı Sandığı, sandık açıp silah kozmetikleri kapma fırsatı veren Kontraband Kuponları ve çok daha fazlasını kazanma şansı elde edecek.

PUBG Street Fighter 6 İş Birliği Başlıyor!

PUBG: BATTLEGROUNDS 24.2 Güncellemesi bugün itibarıyla PC’de, 20 Temmuz’da ise konsollar üzerinde yayında.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu