PUBG İndirime Girdi!

PUBG’de Dev İndirim!

Abone Ol 

Bluehole’un sevilen Battle Royale oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu dev indirime girdi!

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 100 kişiyi silahsız bir şekilde uçaktan adaya atıp arazide ve şehirlerde bulunan evlerden, depolardan silahların alınarak, yaşayan son kişi olma yarışına girildiği oldukça zevkli bir bilgisayar oyunu olan ve çok oyuncu kitlesi barındıran bir Battle Royale oyunu.

[sp-related style=”dark” id=”33111″]

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu hem Steam’de hemde Foxngame’de dev indirimde. Tabii şunu söyleyelim şuanda en ucuz PUBG, Foxngame’de oyuncuları bekliyor. PUBG’ye bildiğiniz üzere zam gelmişti. ve 69 TL’den 87 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olmuştu. 87 TL’lik PUBG, Foxngame’de sadece 46,50 TL bu fiyata daha ucuz PUBG bulmanız imkansız desek yalan olmaz. Bu arada Steam’de de PUBG indirimde. Steam’de de 87 TL yerine sadece 58,29 TL’ye sahip olabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Bugüne kadar böyle indirim görülmedi. #pubg için devasa indirim Foxngame.com adresinde.

FOXNGAME (@foxngame)’in paylaştığı bir gönderi ()

  • Foxngame PUBG: 46,50 TL
  • Steam PUBG: 58,29 TL
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

:: PUBG’yi Steam’den Daha Uyguna Satın Almanın Yolu

PUBG'de Dev İndirim!

Elbette daha uygun fiyatlı olarak Foxngame’i tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve güvenilirlik açısından oyunseverleri mutlu ediyor. Foxngame ile kısa süreliğine indirimde olan PUBG’ye 46,50 TL’ye sahip olabilirsiniz ancak son 6 gün var indirimin bitmesine acele edin deriz. PUBG’ye indirimli fiyata sahip olmak için buraya tıklayın. Adet sayısını yazdıktan sonra Foxngame üyeliğiniz mevcutsa direk ödeme kısmına gelebilirsiniz.

PUBG'de Dev İndirim!

Göz atın:   Steam Kış İndirimleri 2020'de Alınabilecek 30 Oyun

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu