TeknoDiot.com
   
   
Anasayfa » Oyun Haberleri » PC Oyun Haberleri » PUBG’de Dev İndirim!

PUBG’de Dev İndirim!

PUBG'de Dev İndirim!

Bluehole’un sevilen Battle Royale oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu dev indirime girdi!

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 100 kişiyi silahsız bir şekilde uçaktan adaya atıp arazide ve şehirlerde bulunan evlerden, depolardan silahların alınarak, yaşayan son kişi olma yarışına girildiği oldukça zevkli bir bilgisayar oyunu olan ve çok oyuncu kitlesi barındıran bir Battle Royale oyunu.

[sp-related style=”dark” id=”33111″]

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu hem Steam’de hemde Foxngame’de dev indirimde. Tabii şunu söyleyelim şuanda en ucuz PUBG, Foxngame’de oyuncuları bekliyor. PUBG’ye bildiğiniz üzere zam gelmişti. ve 69 TL’den 87 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olmuştu. 87 TL’lik PUBG, Foxngame’de sadece 46,50 TL bu fiyata daha ucuz PUBG bulmanız imkansız desek yalan olmaz. Bu arada Steam’de de PUBG indirimde. Steam’de de 87 TL yerine sadece 58,29 TL’ye sahip olabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Bugüne kadar böyle indirim görülmedi. #pubg için devasa indirim Foxngame.com adresinde.

FOXNGAME (@foxngame)’in paylaştığı bir gönderi ()

  • Foxngame PUBG: 46,50 TL
  • Steam PUBG: 58,29 TL

:: PUBG’yi Steam’den Daha Uyguna Satın Almanın Yolu

PUBG'de Dev İndirim!

Elbette daha uygun fiyatlı olarak Foxngame’i tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve güvenilirlik açısından oyunseverleri mutlu ediyor. Foxngame ile kısa süreliğine indirimde olan PUBG’ye 46,50 TL’ye sahip olabilirsiniz ancak son 6 gün var indirimin bitmesine acele edin deriz. PUBG’ye indirimli fiyata sahip olmak için buraya tıklayın. Adet sayısını yazdıktan sonra Foxngame üyeliğiniz mevcutsa direk ödeme kısmına gelebilirsiniz.

PUBG'de Dev İndirim!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Black Desert Türkiye & MENA’da Büyücü ve Cadı Aktarım Güncellemesi

Buğra Noyan

TOGED, Oyun Geliştiricileri Teknolojiye Yön Veriyor!

Uğur Aydemir

The Elder Scrolls Online: The Dark Heart of Skyrim Duyurusu

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.