Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 4’ün Toplam Satış Rakamı Açıklandı

Sony’nin popüler oyun konsolu PlayStation 4’ün son toplam satış rakamları açıklandı. Sony, her geçen gün hedeflerine bir tık daha yakınlaşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sene PS4’e dair çıkarılan yazılım ve oyunların satış miktarı 50.6 milyon’dan 52 milyona çıkmıştı.

PlayStation Plus aboneliklerinde de oldukça kuvvetli şekilde yükseldi. Sony tarafından açıklanan rakamlar ise şöyle; 31 Mart itibari ile 2017 değerlerine oranla 26,4 milyon kullanıcıdan 34.2 milyon kullanıcıya ulaştığını açıkladı. PlayStation 4’üm toplam satış rakamı ise 80 milyona ulaştı.


PlayStation 4'ün Toplam Satış Rakamı Açıklandı

[ilgiliicerik icerik_id=”16645″]

2013 yılında çıkışını gerçekleştiren PS4‘ün 5 yıldır piyasada olan bir cihaz olduğu düşünülürse, bu satış rakamları oldukça başarılı olduklarını gösteriyor diyebiliriz. Konsol satışlarında en etkili olan konular arasında özel oyunlarında bir etkisi mevcut tabii ki. Bildiğiniz gibi God of War, serinin en çok satan oyunu konumuna yerleşmiş durumda.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu