TeknoDiot
     
     
     

PlayStation 4 İçin DayZ Çıkış Tarihi Belli Oldu

PlayStation 4 İçin DayZ Çıkış Tarihi Belli Oldu

DayZ, Bohemia Interactive tarafından geliştirilmiş çok oyunculu bir hayatta kalma-korku oyunudur. Peki DayZ, PlayStation 4 için ne zaman çıkıyor?

İlk olarak MOD versiyonu çıkan oyun bir süre sonra “Standalone” sürümüyle piyasaya sunulmuştur ve Steam’de yayınlanmıştır. Oyun 13 Aralık 2018 tarihinde erken erişimden çıkıp tam sürüm haline gelmiştir.

DayZ konusu; Sovyetler sonrası ülke olan Chernarus, bilinmeyen bir virüs tarafından saldırıya uğradı ve çoğunluğu nüfusu bulaşmış hastalığa yakaladı. Kaynaklarla mücadele, hayatta kalanlar arasında düşmanlık zihniyetini doğurdu, insanlıktan kalanı yıkmaya zorladı. Virüse karşı bağışıklık sağlayan birkaç kişiden birisin – hayatta kalmak için ne kadar ileriye gideceksin?

DayZ geliştirici şirketi olan Bohemia Interactive, Xbox One ve PC için şu anda mevcut olan çok oyunculu savaş oyunu DayZ’in 29 Mayıs’ta PlayStation 4‘e geleceğini açıkladı.

DayZ, bir sunucudaki 60 oyuncunun her birinin tek bir hedefi takip ettiği ve gerekli olduğu sürece hayatta kalabilmek için affedilmeyen, otantik, açık dünya sanal bir çevrimiçi oyunudur. Size yüzeysel ipuçları, referans noktaları, yerleşik dersler ya da yardımlar yoktur. Her karar önemlidir – oyun kaydetmeden ve fazladan hayat olmadan, her hata öldürücü olabilir. Eğer başarısız olursa, her şeyi kaybedersin ve baştan başlarsın.

PlayStation 4 İçin DayZ Çıkış Tarihi Belli Oldu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Koronavirüs Türkiye’de Oyuna İlgiyi Arttırdı

Umut Bilgen

The Last of Us Part II’nin Dosya Boyutu Belli Oldu: Kaç GB Olacak?

Buğra Noyan

PES 2019 Lisanslı Ligleri Duyuruldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.