«
PlayStation 4 İçin DayZ Çıkış Tarihi Belli Oldu PlayStation Haberleri

DayZ, Bohemia Interactive tarafından geliştirilmiş çok oyunculu bir hayatta kalma-korku oyunudur. Peki DayZ, PlayStation 4 için ne zaman çıkıyor?

İlk olarak MOD versiyonu çıkan oyun bir süre sonra “Standalone” sürümüyle piyasaya sunulmuştur ve Steam’de yayınlanmıştır. Oyun 13 Aralık 2018 tarihinde erken erişimden çıkıp tam sürüm haline gelmiştir.

DayZ konusu; Sovyetler sonrası ülke olan Chernarus, bilinmeyen bir virüs tarafından saldırıya uğradı ve çoğunluğu nüfusu bulaşmış hastalığa yakaladı. Kaynaklarla mücadele, hayatta kalanlar arasında düşmanlık zihniyetini doğurdu, insanlıktan kalanı yıkmaya zorladı. Virüse karşı bağışıklık sağlayan birkaç kişiden birisin – hayatta kalmak için ne kadar ileriye gideceksin?

DayZ geliştirici şirketi olan Bohemia Interactive, Xbox One ve PC için şu anda mevcut olan çok oyunculu savaş oyunu DayZ’in 29 Mayıs’ta PlayStation 4‘e geleceğini açıkladı.

DayZ, bir sunucudaki 60 oyuncunun her birinin tek bir hedefi takip ettiği ve gerekli olduğu sürece hayatta kalabilmek için affedilmeyen, otantik, açık dünya sanal bir çevrimiçi oyunudur. Size yüzeysel ipuçları, referans noktaları, yerleşik dersler ya da yardımlar yoktur. Her karar önemlidir – oyun kaydetmeden ve fazladan hayat olmadan, her hata öldürücü olabilir. Eğer başarısız olursa, her şeyi kaybedersin ve baştan başlarsın.

PlayStation 4 İçin DayZ Çıkış Tarihi Belli Oldu PlayStation Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *