Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 4 İçin DayZ Çıkış Tarihi Belli Oldu

DayZ, Bohemia Interactive tarafından geliştirilmiş çok oyunculu bir hayatta kalma-korku oyunudur. Peki DayZ, PlayStation 4 için ne zaman çıkıyor?

İlk olarak MOD versiyonu çıkan oyun bir süre sonra “Standalone” sürümüyle piyasaya sunulmuştur ve Steam’de yayınlanmıştır. Oyun 13 Aralık 2018 tarihinde erken erişimden çıkıp tam sürüm haline gelmiştir.


DayZ konusu; Sovyetler sonrası ülke olan Chernarus, bilinmeyen bir virüs tarafından saldırıya uğradı ve çoğunluğu nüfusu bulaşmış hastalığa yakaladı. Kaynaklarla mücadele, hayatta kalanlar arasında düşmanlık zihniyetini doğurdu, insanlıktan kalanı yıkmaya zorladı. Virüse karşı bağışıklık sağlayan birkaç kişiden birisin – hayatta kalmak için ne kadar ileriye gideceksin?

DayZ geliştirici şirketi olan Bohemia Interactive, Xbox One ve PC için şu anda mevcut olan çok oyunculu savaş oyunu DayZ’in 29 Mayıs’ta PlayStation 4‘e geleceğini açıkladı.

DayZ, bir sunucudaki 60 oyuncunun her birinin tek bir hedefi takip ettiği ve gerekli olduğu sürece hayatta kalabilmek için affedilmeyen, otantik, açık dünya sanal bir çevrimiçi oyunudur. Size yüzeysel ipuçları, referans noktaları, yerleşik dersler ya da yardımlar yoktur. Her karar önemlidir – oyun kaydetmeden ve fazladan hayat olmadan, her hata öldürücü olabilir. Eğer başarısız olursa, her şeyi kaybedersin ve baştan başlarsın.

PlayStation 4 İçin DayZ Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu