Oppo'dan Mükemmel Bir Hamle Geldi! - TeknoDiot.com

Oppo’dan Mükemmel Bir Hamle Geldi!

Abone Ol 

OPPO dört taraflı kavisli kenarlı bir akıllı telefon tasarımını patentledi. OPPO Find serisi neredeyse unutuluyordu ve bunun nedeni şirketin son zamanlarda henüz yeni bir model yayınlamaması olduğu düşünülüyor. Şirket, Find serisinde yer alacak muhteşem bir tasarım üzerinde çalışıyor olabilir. Yeni yayınlanan bir OPPO patenti LetsGoDigital tarafından tespit edildi ve dört taraflı kavisli bir tasarıma sahip bir telefon üretebilirler.

LetsGoDigital tarafından görselleştirilen render, 4 taraflı kavisli bir sonucu olarak güzel bir 3D efektli ekran tasarımını ortaya koyuyor. Telefon tasarımı ayrıca bir ekran ışığı sensörü içerir. Cihaz inanılmaz görünüyor fakat Mi Mix 4’ün neredeyse benzer bir şeye sahip olduğu hatırlanıyor. Tasarım, çentiksiz, çerçevesiz bir görünüm benimsemesini sağlamaktadır. Cihazın Vivo NEX 3 gibi bir şelale ekranıyla geldiği söyleniyor. Ön kamera için üstte bir çerçeve bulunmadığından, cihazın ekran altı bir ön kamera kullanması muhtemel.

Oppo'dan Mükemmel Bir Hamle Geldi!

Dört taraflı kavisli kenarlı bir cihaz!

İlk defa dört taraflı kavisli bir tasarıma sahip bir telefon patenti görmüyoruz. 4 taraflı ekranlı bir akıllı telefon için Xiaomi patenti bu yıl Şubat ayında bildirildi. Samsung ayrıca, bu yılın başlarında bir 3D eğri ekranlı bir akıllı telefon kaydetti. Henüz dört tarafı tam kavisli herhangi bir cihaz görmüyoruz. Mi Mix Alpha, iki taraflı kavisli kenar tasarımının yanı sıra NEX 3 ve Mate 30 ile de yaklaşıyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Oppo'dan Mükemmel Bir Hamle Geldi!

Kaynak: letsgodigital

Göz atın:   Qualcomm'dan Dünyada Bir İlk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu