Tiktok Takipçi Satın Al

Migros, 25.000 TL Ödüllü E-Spor Turnuvasını Duyurdu!

Migros, League of Legends,Valorant, FIFA ve oyunlarının düzenlediği platformu duyurdu!

Türkiye’nin zincir marketlerinden biri olan Migros oyunseverleri sevindirerek  25.000 TL değerinde Money ödülünü 4 farklı kategorili bir e-spor turnuvasında dağıtacak.


En popüler oyunların başında gelen League of Legends, FIFA,Zula ve Valorant gibi oyunların bulunduğu turnuva toplam 6 hafta sürecek ve haftanın kazanını 5000 money ödülünün sahibi olacak. 13 Ağustos’ta turnuvanın ilk serileri başladı ve 17-20 Eylül arasındaki finallerin sonuna kadar yarışma düzenlenecek.

Türkiye’nin tüm şehirlerinde bulunan Migros mağazalarında oyunların kodlarına ulaşma imkanı veriyor.

Migros, 25.000 TL Ödüllü E-Spor Turnuvasını Duyurdu!

Migros Espor Kalıcı Olacak!

Migros bu platformda, oyunseverlerden bir pazar elde etmeyi, ‘’Migros Hemen’’ hizmetini, çeşitli oyun kodlarını tanıtmayı hedefliyor. Kalıcı bir platform olmasıyla birçok reklamcının da dikkatini çekerek buradan gelir elde etmeyi amaçlıyor. Böylece daha pek çok etkinliğin yapılması bekleniyor.

Money Kart kullanıcıların vesilesiyle bir çok girişimi içinde barındıran Migros, (İyi Gelecek Elçileri Kadın Platformu, Migros Sanal Market, Migros mobil uygulaması, Migros Medya ve Data Ekosistemi) bunlara Migros Espor’u da dahil etti.

Buradan Migros Espor platformunu inceleyebilir, turnuvalara kayıt olabilirsiniz. Dilerseniz buradan da nasıl kayıt olabileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu