Tiktok Takipçi Satın Al

Meizu 17 5G’nin Şu Zamana Kadar En Net Görüntüsü Ortaya Çıktı!

Meizu 17 5G’nin resmi render görselleri ortaya çıktı. Bunun birlikte telefonun tasarım ve renk çeşitleri de ortaya çıkmış oldu.

Meizu yeni telefonu, Meizu 17 serisinin 8 Mayıs’ta resmî olarak tanıtılacak. Şirketin, lansmanından önce Meizu 17 5G ve Meizu 17 Pro 5G‘nin temel özelliklerini yayınlamaya devam edeceği anlaşılıyor. Şirket Meizu 17 5G ve iki farklı renk versiyonunu ortaya çıkarmak için akıllı telefonun bir görüntüsünü paylaştı.


Resmi render, Meizu 17 5G’nin Çin’e Fantasy Unicorn White (beyaz) ve Meizu 17 Derece Grey (gri) gibi en az iki renk şemasında geleceğini ortaya koyuyor. Çinli firma kısa süre önce Meizu 17’nin Çin’de beyaz renkli bir ön paneli sergileyen tek 5G özellikli amiral gemisi akıllı telefon olduğunu iddia etti. Aynı durum resmi render’da da görülebilir.

Meizu 17 5G’de yuvarlatılmış köşeler, düz ekran ve kavisli arka panel bulunur. Cihazın üst ön yüzünde bir kulaklık vardır. Alt çerçeve, telefonun diğer çerçevelerinden biraz kalın görünüyor.

Meizu 17 5G'nin Şu Zamana Kadar En Net Görüntüsü Ortaya Çıktı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu