TeknoDiot
     
     
     

Logitech Gaming Ürünlerinde İndirim Rüzgarı Başladı

Logitech Gaming Ürünlerinde İndirim Rüzgarı Başladı

Dünyanın en iyi PC ekipman markası olan Logitech’ten oyunseverleri mutlu edecek haber geldi. Logitech Gaming ürünlerinde kampanya kapsamında %20’ye varan indirim!

Logitech G, Logitech International’ın markası olan, PC ve Konsol oyun ekipmanları alanında dünya lideridir. Logitech G, yenilikçi tasarım, gelişmiş teknolojiler ve oyun oynamak için derin bir tutkuyla mümkün olan en üst düzey klavye, mouse, kulaklık, mousepad ve uçuş simülasyon ürünleriyle, her seviyedeki oyuncuya hizmet veriyor.

Logitech Gaming Ürünlerinde İndirim Rüzgarı Başladı

Oyuncular için üretilmiş yüksek performanslı donanım serisini geliştirmeye devam eden Logitech G, üstün wireless performansıyla tanışmak isteyenlere harika bir fırsat sunuyor. Bu kapsamda, 06 – 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında seçkin mağazalarda Logitech G Wireless PC Gaming ürün ailesinden alışveriş yapan herkes, “Wireless Gaming” kampanyası kapsamında %20’ye varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Kampanya, LIGHTSPEED teknolojisi sayesinde kablosuz ürünlerde kablolu performansını yaşatan Logitech G’nin G903, G703, G533, G933, G603 ve G613 ürünlerini kapsıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Razer’dan Yeni Oyuncu Faresi!

Yusuf Karcılar

280 TL’ye Alınabilecek En İyi Klavyelerden Biri: Hunter Series Enigma

Buğra Noyan

Acer, Predator XB3 Serisi’ni Satışa Sundu

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.