Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone Xs ve iPhone Xs Max Türkiye’de Satışa Sunuldu (Fiyatlar Ne Durumda?)

Apple’ın 12 Eylül tarihinde tanıttığı yeni amiral gemileri iPhone Xs Max ve iPhone Xs modelleri Türkiye’de satışa sunuldu.

iPhone Xs ve iPhone Xs Max, Türkiye’de n11.com üzerinden satışa sunuldu. Cihazların çok tartışmaya sebep olacak, Apple Türkiye garantili olarak raflarda yerini aldı.

[sp-related style=”light” id=”29586″] [sp-related style=”light” id=”29580″]

Apple Türkiyegarantisi ile satışa sunulan cihazlar, dudak uçuklatan fiyatları ile adlarından bir hayli fazla söz ettirecek gibi gözüküyorlar. Ülkemizin önde gelen e-Ticaret sitelerinden bir tanesi n11.com bir ilk yapıp yeni iPhone’ları satışa sundu.

iPhone Xs’in 64 GB dahili depolama alanına sahip varyantı ülkemizde 12,999 TL’lik bir fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. Cihazın 999 dolarlık (5,470+ TL) Amerika fiyatı düşünüldüğünde bu meblağ bir hayli yüksek.

iPhone Xs ve iPhone Xs Max Türkiye'de Satışa Sunuldu (Fiyatlar Ne Durumda?)

iPhone Xs Max’in Türkiye fiyatı bundan çok daha yüksek. Hatta iki katından da yüksek bir fiyat olan 14.999 TL’lik bir fiyatla bizi karşılıyor. Her iki modelde de ücretsiz kargo mevcut. Apple Türkiye fiyatları şu an için açıklanmış değil ve çok büyük ihtimalle Apple Türkiye cephesinde çok daha farklı rakamlarla karşımıza çıkacaklar.

[sp-related style=”light” id=”29856″]

iPhone Xs ve iPhone Xs Max Türkiye'de Satışa Sunuldu (Fiyatlar Ne Durumda?)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu