Tiktok Takipçi Satın Al

HyperX Yeni İçerik Üreticilerini Duyurdu

HyperX Heroes Programı’na, Çeşitli Yeteneklere Sahip Popüler Müzisyenler, Sporcular ve Ünlüler Katılmaya Devam Ediyor.

Espor topluluğuna olan bağlılığının altını çizen Kingston Technology, Inc.’in oyun birimi HyperX, sürekli büyüyen HyperX Heroes Programı ’nın, globalde tam 25 farklı içerik üreticisine ulaştığını duyurdu.


Dünya çapında çeşitli ünlülerden oluşan HyperX Heroes Programı, HyperX ’in “WE’RE ALL GAMERS” temel inancını yakalamak adına popüler müzisyenleri, yıldız sporcuları, profesyonel e-spor takımlarını ve tanınmış yayıncıları bir araya getiriyor.

HyperX Heroes Programı, oyun hayranlarını pop kültürünün farklı alanlarda buluşturmak için tasarlanan “WE’RE ALL GAMERS” reklam kampanyasına 2019 yılında başladı. TV, dijital ve sosyal platformları kapsayan “WE’RE ALL GAMERS” ; Post Malone, Gordon Hayward, JuJu Smith-Schuster, Pokimane, Daigo ve Rush’ın da aralarında bulunduğu çeşitli yeteneklerin bir “oyun kahramanı” na dönüşmesini sağladı. Ayrıca “WE’RE ALL GAMERS” kampanyası, NBA playoffları, ABC ve ESPN’deki finaller sırasında en çok izlenen televizyon reklamlarından birisi oldu.

HyperX Yeni İçerik Üreticilerini Duyurdu

HyperX Durmuyor!

Sosyal mesafenin arttığı bu dönemde, çevrimiçi oyunlar ve eğlence sektörü, topluluk oluşturmak ve etkileşim kurmak için güçlü alanlar haline geldi. HyperX, WE’RE ALL GAMERS kampanyasının başarısının ardından, dünya çapındaki oyuncuları bir araya getirmeye yardımcı olmak için kahramanlar ailesini genişletmek için de fırsat buldu.

Dolayısıyla HyperX Heroes, oyun sevgisini paylaşmanın yanı sıra, canlı yayınlar ve yüz yüze etkinlikler aracılığıyla oyun topluluğundaki bireylere ilham vermeye, etkileşim kurmaya ve onları tanımaya yönelik bir araya gelmeye de devam ediyor. HyperX Heroes Programı ’nın üyeleri, yalnızca HyperX ürünlerini kullanırken, onları en iyi şekilde temsil eden, kişiliklerini ve tarzlarını yansıtan bir çizime de sahip olmaktadırlar.

HyperX Yeni İçerik Üreticilerini Duyurdu

Grammy adayı sanatçı Post Malone, NBA all-star Gordon Hayward, futbolcu JuJu Smith-Schuster ve uluslararası futbol yıldızları Dele Alli, Casemiro ve Raphael Varane, Türkiye’nin en büyük yayıncısı Cantuğ “Unlost” Özsoy ’un da aralarında bulunduğu dünya çapındaki 25 içerik üreticisi de aşağıdaki listede yer almaktadır.

 

HyperX Yeni İçerik Üreticilerini Duyurdu HyperX Yeni İçerik Üreticilerini Duyurdu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu