Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P Smart 2020, Nova 6 ve MatePad Pro’nun Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!

Geçen aydan beri duyduğumuz Huawei P Smart 2020, Nova 6 ve MatePad Pro’ların görselleri ortaya çıktı.

Huawei P Smart 2020

Huawei P Smart 2020, Nova 6 ve MatePad Pro'nun Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!


Önce P Smart 2020 hakkında konuşalım. Detaylı özellikleri ve görüntüleri ile geçen ay TENAA’da göründü. Huawei, telefonun siyah ve yeşil renklerde olacağını ve bugün baktığımız renderlerin yalnızca yeşil gölgeyi onaylamakla kalmayıp aynı zamanda üçüncü bir degradeyi de doğruladığını gösterdi.

Huawei Nova 6

Huawei P Smart 2020, Nova 6 ve MatePad Pro'nun Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!

Telefonda önündeki çift kamera, hap şeklinde delikli ekran ve sol üstte dikey olarak hizalanmış dörtlü kamera gibi birkaç şey ortaya çıkaran Nova 6’nın bir görüntüsünü gördük. Huawei, Ayrıca telefonun mavi renkte geleceğini de doğruladı.

En son sızıntı, çift selfie kameralarının ve mavi rengin varlığını desteklemektedir, ancak telefonun iki farklı renkte siyah ve mor olarak ortaya çıkacağını ortaya koymaktadır.

Ek olarak, kilit ekranı akıllı telefonun resmi olabileceği 5 Aralık tarihini de içermektedir.

Huawei MatePad Pro

Huawei P Smart 2020, Nova 6 ve MatePad Pro'nun Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!

Başlangıçta MediaPad M7 olduğuna inanılan Huawei MatePad Pro’nun görüntüleri, geçen ay tabletin tasarımını ortaya çıkararak sızdırıldı. Bu resimler aynı zamanda tablet için iki rengi onaylamış oldu. Beyaz ve siyah. Ancak en son sızıntı, delikli ekranı olan bu tabletin yeşil ve turuncu tonlarında olacağını söylüyor.

Bu oluşturma işlemleri yeni bir şey ortaya çıkarmaz. Ancak önceki sızıntılardan, MatePad Pro’nun bir USB-C bağlantı noktasına, ekran parmak izi okuyucusuna sahip olacağını ve bir stylus ve manyetik klavye desteği ile geleceğini biliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu